Chat with us, powered by LiveChat

Ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2022, czwartek 12:00

Skomentuj artykuł

 

Zapraszamy na ogłoszenie wyników dwudziestej edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów. Badanie zostało przeprowadzone w okresie sierpień-październik 2022 r. 

 

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów to największe i jedyne tego typu badanie, dzięki któremu powstaje profil inwestorów indywidualnych w Polsce, poznawane są ich potrzeby i preferencje przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Przekazane opinie i uwagi służą następnie instytucjom rynkowym i mediom w ich działaniach oraz poprawianiu oferty. Z wyników korzystają także ośrodki naukowe w całej Polsce.

 

Już w najbliższy czwartek, 1 grudnia o 12:00 przedstawimy wyniki dwudziestego badania. W prezentacji wyników udział wezmą Agata Gawin, dyrektor Departamentu Firm Inwestycyjnych w UKNF oraz Przemysław Gerschmann, doradca zarządu GPW ds. inwestorów indywidualnych. W roli prowadzącego wystąpi Michał Masłowski, wiceprezes SII. Po prezentacji będzie możliwość zadawania pytań.

 

Michał Masłowski Agata Gawin Przemysław Gerschmann

Michał Masłowski

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

 dyr. Agata Gawin

Komisja Nadzoru Finansowego

Przemysław Gerschmann

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

 

🗓 czwartek, 1 grudnia 🕛 12:00

Jak wziąć udział w ogłoszeniu wyników OBI 2022?

  • Konferencję z ogłoszenia wyników można oglądać tutaj na stronie. Zapraszamy w czwartek o 12:00
  • Jeżeli chcesz zadać pytanie, zostawić komentarz, to najwygodniej zrobić w czacie na żywo na naszym YouTube

 

 

 

Zapoznaj się także z wynikami poprzedniej edycji badania z 2021 roku:

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie