Chat with us, powered by LiveChat

Punkty SII

Na stronie www.sii.org.pl niektóre treści są dostępne po uiszczeniu opłaty. Ceny za możliwość czytania artykułów zostały ustalone w Punktach SII.

 

Punkty SII można otrzymać za wypełnianie ankiet na stronie SII, branie udziału w projektach organizowanych przez Stowarzyszenie (konferencje WallStreet, Profesjonalny Inwestor, Akademia Tworzenia Kapitału, itp.) oraz za aktywność na Forum SII. Punkty SII można również kupić.

 

Aktualny cennik:

 

  • 100 pkt. SII - 9,90 zł
  • 400 pkt. SII - 29,90 zł
  • 700 pkt. SII - 49,90 zł

  

Zakup Punktów SII odbywa się poprzez stronę Moje konto (po zalogowaniu). Za punkty zapłacisz  przelewem bankowym lub kartą płatniczą z wykorzystaniem systemu płatności on-line.

 

1. Kliknij (po zalogowaniu) na stronę Moje Konto:

 

2. Następnie należy wybrać "Zasil konto/opłać formularz"

 

3. Wybieramy żądaną liczbę punktów.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie