Chat with us, powered by LiveChat

SII

Stowarzyszenie

Oferta dla spółek

Oferta dla spółek

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC.

 

Obok podstawowej działalności SII związanej z ochroną i reprezentowaniem praw akcjonariuszy indywidualnych oraz edukacją Stowarzyszenie jest również aktywnie w obszarze relacji inwestorskich.

 

Głównym celem tych działań jest podnoszenie standardów komunikacji emitentów z inwestorami indywidualnymi, jak również ułatwianie spółkom dotarcie z informacją do tej grupy uczestników rynku.

 

Dzięki zrzeszaniu najbardziej aktywnych inwestorów giełdowych, współpracy z większością biur maklerskich oraz ogólnopolskiemu zasięgowi SII może skutecznie wspierać komunikację spółek giełdowych lub planujących debiut na rynku kapitałowym z inwestorami prywatnymi. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, w której na warszawskiej giełdzie grupa ta odpowiada za ponad 20% obrotów oraz za bieżącą wycenę i płynność większości spółek notowanych na GPW i NewConnect. Dlatego też tak istotne jest prowadzenie aktywnej i systematycznej polityki informacyjnej skierowanej do mniejszościowych akcjonariuszy.

 

Współpraca ze Stowarzyszeniem pozwala dotrzeć do najbardziej aktywnych inwestorów działających na rynku kapitałowym. Z działań realizowanych przez Stowarzyszenie w ciągu roku korzysta blisko 200 spółek notowanych na GPW, NewConnect lub planujących debiut na tych rynkach. Propozycje  Stowarzyszenia mogą być alternatywą i uzupełnieniem działań realizowanych przez spółkę.

 

Najważniejsze działania oferowane przez Stowarzyszenie:

 

  • mailingi
  • newsletter SII
  • czaty inwestorskie
  • wywiady ze spółkami na stronie SII
  • udział w największych konferencjach inwestorskich
  • reklama w kwartalniku SII Akcjonariusz
  • spotkania bezpośrednie z inwestorami

 

Napisz do nas:

sprzedaz@sii.org.pl

 

 

 

 

W latach 2013-2020 z naszych usług skorzystali...

Lista referencyjna

31.12.2012

W latach 2013-2014 z naszych usług skorzystali....Zobacz więcej

  R E K L A M A  

31.12.2012

Lista referencyjna

W latach 2013-2014 z naszych usług skorzystali....Zobacz więcej

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie