Chat with us, powered by LiveChat

SII

Zniżki

Zniżki na prowizje maklerskie

Zniżki na prowizje maklerskie

 

Członkowie SII płacą nawet o połowę niższe prowizje maklerskie: 
już od 0,18% na akcje i od 4,50 zł za kontrakty!

 

 

Sprawdź szczegóły zniżki - klikając logotyp wybranego partnera

 

 

BM Alior Banku Dom Maklerski BOŚ

0,21% prowizji na akcje

6 zł prowizji na kontrakty

0,29% prowizji na akcje
7 zł prowizji na kontrakty

0,24% prowizji na akcje i ETF na rynkach zagranicznych

0,35% prowizji na akcje
8,5 zł prowizji na kontrakty

 

prowizja 0% do zwiększonego obrotu 120 tys. EUR/miesiąc 
oraz jedna z trzech książek o inwestowaniu

0,29% prowizji na akcje

5 zł na kontrakty

0,18% prowizji na akcje

0,14% prowizji na obligacje

 

0,25% prowizji na akcje

6,90 zł na kontrakty 

 0,19% prowizji na akcje

7zł prowizji na kontrakty 

50% zniżki na opłatę manipulacyjną od funduszy inwestycyjnych

 

 

 


 

Członkowie SII płacą nawet o połowę niższe prowizje maklerskie w biurach maklerskich: już od 0,18% na akcje i od 4,50 zł za kontrakty!
Członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych jest bardzo opłacalne nie tylko z powodu dostępu do specjalistycznej wiedzy, analiz i komentarzy, ale również ze względu na atrakcyjne zniżki na prowizje maklerskie.


Zobacz, jakie zniżki możesz otrzymać, wybierając konkretny dom maklerski, gdyż prowizje na akcje czy kontrakty są różne w zależności od podmiotu. Dzięki członkowstwo w SII oszczędności mogą wynieść nawet kilkaset złotych. Oferujemy zniżki na prowizje maklerskie na obrót akcjami, obligacjami i kontraktami terminowymi. Wśród naszych propozycji znajduje się też promocja na opłatę manipulacyjną od funduszy inwestycyjnych.


Współpracujemy z czołowymi domami maklerskimi. Dzięki temu możesz zyskać zniżki maklerskie w biurach maklerskich Alior Bank, mBank, PKO i Bank Pekao. Czeka na Ciebie również promocja w takich instytucjach jak Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska, Noble Securites, Trigon czy Dom Maklerski Banku BPS. Ponadto zapewniamy niższe prowizje maklerskie w DIF Broker i XTB Online Trading.

 

Promocja dla członków SII - przykłady oszczędności:

 

  • Członek SII, który w ciągu roku kupił i sprzedał akcje za 50 tysięcy złotych (obroty łącznie 100 tys. złotych) płacąc prowizję za zakup i sprzedaż akcji np. 0,29% (zamiast standardowych 0,39%), zaoszczędzi 100 zł.
  • Członek SII posiadający zniżki maklerskie, który w ciągu roku kupił i sprzedał 25 sztuk kontraktów terminowych na WIG20 (łączny wolumen 50 sztuk) zapłaci np. 4,9 zł zamiast standardowych 9 zł i również zaoszczędzi 205 zł.
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie