Chat with us, powered by LiveChat

SII

Edukacja

Po wiedzę z SII

Po wiedzę z SII

 

 

  Dostępne lub taniej dla członków SII 🔒

Dostępne bezpłatnie

Coroczne, największe spotkanie inwestorów w Polsce. Dziesiątki wykładów i paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów rynku kapitałowego.

Dla członków SII na poziomie rozszerzonym 400 zł taniej.

Najbliższa edycja: 7-9 czerwca 2024 r., Karpacz

Forum Finansów i Inwestycji

Największe w Polsce wydarzenie edukacyjno-targowe przeznaczone dla początkujących inwestorów, osób zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie, w nieruchomości oraz finansami osobistymi.

Ostatnia edycja: 24-25 listopada 2023 r., Warszawa

Dostęp do zniżek na prowizje maklerskie, książki, prasę czy szkolenia, Finax, Portu, Medicover Sport,  a dodatkowo możliwość korzystania z ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach. Zaoszczędź nawet ponad tysiąc złotych rocznie!

Dostęp do kursów:

 

 „Zostań inwestorem w 10 krokach” – kurs dla początkujących, który realizujemy wspólnie z Fundacją GPW w ramach projektu Szkoła Giełdowa on-line.

 

„Kurs Analizy Technicznej – kurs w 100% oparty o praktykę rynkową i wieloletnie doświadczenia giełdowe naszego analityka Janusza Grabowskiego.

 

„Analiza fundamentalna od podstaw” – to naszym zdaniem najbardziej kompleksowy i najbardziej praktyczny kurs online z analizy fundamentalnej dostępny na rynku. Cykl składa się z części opisowej oraz wideo – obie mają tylko niewielki udział teorii, a skupiają się na praktyce.

 

oraz  kolejnych, które przygotowujemy!

Zniżka na kursy on-line: 

 

Inwestycje zagraniczne – jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego warto inwestować za granicą oraz jak robić to skutecznie (którego brokera wybrać oraz jak założyć i obsługiwać rachunek), jak analizować i wybierać spółki do portfela, skąd czerpać informacje czy rozliczać podatki.

 

Psychologia Inwestowania – jeśli chcesz inwestować bezpiecznie i zgodnie z sobą, korzystając z doświadczenia innych i badań nad finansami behawioralnymi. 

 

Inwestowanie w kryptowaluty – jeśli chcesz dowiedzieć się jak działa i rozwija się rynek cyfrowych aktywów oraz technologia stojąca za kryptowalutami.

 

Dla członków SII każdy z kursów 100 zł taniej.

Dostęp do zamkniętego forum SII, które umożliwi wymianę doświadczeń i kompetencji wśród społeczności osób o podobnych zainteresowaniach. Nasi eksperci i analitycy odpowiedzą na nim na Wasze pytania! Jest to też miejsce na nasze krótkie przemyślenia, które względu na luźniejszą formę nie publikujemy w serwisie.

Oficjalne wydawnictwo SII. Każdy członek otrzymuje bezpłatnie kilkadziesiąt stron edukacji, analiz, felietonów.

Najnowszy numer:  1/2023

Webinary edukacyjne oraz wideo live, prowadzone przez znanych ekspertów rynkowych oraz przez analityków SII. 

ABC inwestora: Zbiór materiałów edukacyjnych wprowadzającą w tematykę inwestowania. Dobry początek edukacyjnej drogi każdego inwestora giełdowego.

Biblioteka inwestora: Dostęp do listy polecanych książek o tematyce inwestycyjnej, które pozwolą poszerzyć wiedzę.

 

Zostań członkiem SII

 

  

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie