Chat with us, powered by LiveChat

SII

Zostań członkiem

Korzyści z członkostwa

Korzyści z członkostwa

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) to największa organizacja inwestorska w Polsce, zrzeszającą obecnie ponad 20 tysięcy inwestorów

 

Zapisując się do SII, w pakiecie podstawowym zyskujesz m.in.:
 Dostęp do zniżek na prowizje maklerskie, książki, prasę czy szkolenia, Finax, Portu, a dodatkowo możliwość korzystania z karty Medicover Sport oraz ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach

 

✅ Dostęp do zamkniętego forum SII – wyłącznie dla społeczności członków SII, a jego sekcje i treści nie będą widoczne bez zalogowania, które umożliwi wymianę doświadczeń i kompetencji wśród społeczności osób o podobnych zainteresowaniach. Nasi eksperci i analitycy odpowiedzą na nim na Wasze pytania! Jest to też miejsce na nasze krótkie przemyślenia, które względu na luźniejszą formę nie publikujemy w serwisie.

Dołącz do SII już od 199 zł rocznie!  


 Dostęp do kursów:

  •  „Zostań inwestorem w 10 krokach” – dla początkujących, który realizujemy wspólnie z Fundacją GPW w ramach projektu Szkoła Giełdowa on-line.
  • „Kurs Analizy Technicznej  –  kurs w 100% oparty o praktykę rynkową i wieloletnie doświadczenia giełdowe naszego analityka Janusza Grabowskiego.
  • „Analiza fundamentalna od podstaw” – to naszym zdaniem najbardziej kompleksowy i najbardziej praktyczny kurs online z analizy fundamentalnej dostępny na rynku. Cykl składa się z części opisowej oraz wideo – obie mają tylko niewielki udział teorii, a skupiają się na praktyce.
  •  Kurs Inwestuj pasywnie” – nauczymy Cię w jaki sposób inwestować pasywnie, tak abyś mógł skupić się na pracy, zwiększaniu zarobków, czasie spędzanym z rodziną czy hobby, a pieniądze pracowały w tym czasie dla Ciebie.

 

oraz  kolejnych, które przygotowujemy!

 

✅ Zniżkę na kursy on-line:

 

  • Premierowy „kurs Inwestycje zagraniczne", którego autorem jest Bartosz Szyma, a SII jest współorganizatorem. Lokujesz swoje środki głównie w akcje spółek notowanych na GPW? To niekorzystny „home bias" – czas na zmiany! Z kursu dowiesz się między innymi dlaczego warto inwestować za granicą i jak robić to skutecznie. Dla uczestników kursu mamy kilka bonusów, przede wszystkim zniżkę na prowizje od transakcji na rynkach zagranicznych na 0,24%, min 14 zł w DM BOŚ. To najlepsza oferta na rynku, dzięki której kurs prędzej czy później Ci się zwróci. Członkowie SII mogą kupić kurs 100 zł taniej! 

 

  • Druga edycja „kursu online Psychologia inwestowania", którego autorem jest Grzegorz Zalewski, a SII jest współorganizatorem. Nowe moduły, bonusy i kilkugodzinne warsztaty z psychologiem. Członkowie SII mogą kupić kurs 100 zł taniej! Składa się on z 14 modułów, 64 starannie przygotowanych lekcji i setek przykładów. Dowiedz się w jaki sposób wykorzystać świadomość ograniczeń psychologicznych do bycia skutecznym i odpowiedzialnym inwestorem! Inwestowanie to nie nauka ścisła, a sztuka świadomych decyzji. Natomiast kluczem do sukcesu na rynku nie jest zrozumienie rynku i zasad nim rządzących, tylko zrozumienie samego siebie.

 

  • Kurs „Inwestowanie w kryptowaluty", którego autorem jest Tomasz Waszczyk, a SII jest współorganizatorem. Członkowie SII mogą kupić kurs 100 zł taniej! Czy to już zmierzch bitcoina i kryptowalut? Jak analizować rynek i „fundamenty” projektów cyfrowych oraz skąd brać dane? Dowiedz się, jak inwestować w nowej rzeczywistości i dlaczego nie należy ignorować kryptowalut! Tylko praktyczna i aktualna wiedza oparta o doświadczenie, a nie teorię.

 

Kursy dostępne są na naszej platformie elearningowej edu.sii.org.pl.

 

 

2 e-booki, które powinien przeczytać każdy, kto planuje inwestycje na rynkach finansowych. Prostymi słowami tłumaczą podstawowe zasady działania rynków, analizy technicznej i fundamentalnej oraz psychologii.

 

 

 

✅  Webinary edukacyjne oraz sesje pytań i odpowiedzi (Q&A) w formie wideo live, często z zaproszonym gościem, ekspertem w danej dziedzinie. Członkowie SII będą mieli wpływ na wybór tematów, które będziemy omawiać oraz będą mogli zadawać pytania w ich trakcie. Organizujemy co najmniej 2 takie webinary miesięcznie (minimum 24 nagrania rocznie). Tylko sprawdzona, praktyczna wiedza! Dodatkowo dostęp do archiwum nagrań webinarów – ponad 300 godzin wiedzy od ekspertów! 

 

Zniżkę na dostęp do nagrań z poprzednich edycji konferencji WallStreet

Członkowie SII ze składką podstawową mogą wykupić dostęp do nagrań z 27. edycji WallStreet za 99 zł, a członkowie SII ze składką rozszerzoną za 49 zł. Na konferencji WallStreet 27 spotkaliśmy się w rekordowym gronie uczestników w historii wszystkich konferencji WallStreet – 1511 osób!

 

Nagrania dostępne są na naszej platformie elearningowej edu.sii.org.pl.

 

✅ Pierwszeństwo zapisu w organizowanych przez nas wydarzeniach i konferencjach WallStreet oraz Forum Finansów i Inwestycji, a także zaproszenia na wydarzenia VIP naszych partnerów (np. dni otwarte dla inwestorów w spółkach giełdowych – w poprzednich latach członkowie SII mieli możliwość obejrzenia „zza kulis” m.in. Orlenu, Energii, CCC, Enea, KGHM Polska Miedź).

 

✅ Kwartalnik Akcjonariusz – to oficjalne wydawnictwo SII, które obejmuje dziesiątki artykułów, porad, wywiadów i cykli edukacyjnych. Jest dostępny bezpłatnie dla członków SII, a pozostałe osoby mogą go zamówić za 29,99 zł.

 

✅ Czaty i wywiady z  „gorącymi spółkami” – co roku organizujemy kilkadziesiąt czatów z zarządami spółek giełdowych. Na Wasze życzenie będziemy także zapraszać na spotkania online spółki przez Was wskazane.

 

✅ 12-miesięczny dostęp do serwisu ATskaner, który pozwala zautomatyzować analizę techniczną i spersonalizować sygnały o wartości 199 zł.

 

✅ Przynależność do ogólnopolskiej organizacji edukującej i chroniącej prawa inwestorów indywidualnych, bo razem możemy więcej!

 

Dołącz do SII

 

Natomiast wybierając wariant rozszerzony otrzymasz wszystko to co zawiera poziom podstawowy oraz dodatkowo:

✅ Dostęp do Portfela SII, projektu, w którym analitycy zarządzają portfelem i jednocześnie edukują naszych czytelników, podejmując decyzje na realnym rachunku maklerskim w oparciu o analizę techniczną, fundamentalną, mix obu metod, ale także w oparciu o istotne informacje napływające ze spółek, na bieżąco dzieląc się swoimi decyzjami. Inwestujemy realne pieniądze. Początkowy wkład to 35 tys. zł. Portfel od początku projektu wyraźnie pokonuje benchmarki rynkowe. Nasza stopa zwrotu od początku 2018 roku to +127%, podczas gdy WIG to +15,5%!

 

✅ Cotygodniowe webinary analityczne live” z ekspertem, gdzie oprócz analizy aktualnej sytuacji rynkowej przeprowadzimy analizy walorów wybranych przez społeczność członków SII. Podczas każdego webinaru inwestorzy podają spółki, a nasz analityk lub gość przeprowadza analizę. Pokażemy warsztat zarówno analizy technicznej jak i fundamentalnej i portfelowej (minimum 48 nagrania rocznie).

 

✅ Dostęp do archiwum nagrań webinarów analitycznych.

 

✅ Dostęp do codziennych analiz technicznych ciekawych spółek i indeksów rynkowych, zarówno spółek z PL, jak i zagranicznych, a do tego techniczne przeglądy rynkowe. (Komentarze AT).

 

✅ Dostęp do analizy technicznej na życzenie – analityk SII przeanalizuje wskazane przez Ciebie wykresy (2 spółki miesięcznie).

 

✅ Dostęp do omówień wyników finansowych i wydarzeń w spółkach notowanych na GPW oraz NewConnect - co najmniej 2 analizy wyników miesięcznie wybranych przez społeczność SII (Analizy i komentarze).

 

✅ Zniżkę 400 zł od ceny regularnej na udział w konferencji WallStreet Na naszych konferencjach oprócz kilku dni wykładów i warsztatów (w tym z gośćmi zagranicznymi), paneli dyskusyjnych i debat, spotkań z przedstawicieli firm inwestycyjnych, spółek giełdowych i kluczowych instytucji rynkowych, oferujemy także możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy z pozostałymi inwestorami oraz luźniejszą część wieczorną.

 

✅ Inwestycje zagraniczne – wskazujemy ciekawe walory z giełd zagranicznych, w tym spółki dywidendowe oraz zestawienia i analizy pozwalające lepiej zrozumieć tajniki inwestycji zagranicznych.

 

2h indywidualnych konsultacji prawnych i merytorycznych o wartości rynkowej ponad 500 zł, dzięki którym poczujesz się pewniej i bezpieczniej.

 

 ✅ Zniżka na inwestowanie w ETFy z robo-doradcą Finax – brak opłaty za niskie wpłaty obowiązuje dla wszystkich członków SII (standardowo 1% + VAT), a dla członków na poziomie rozszerzonym dodatkowo zniżka -50% na opłatę za zarządzanie!

 

 ✅ Zniżka na inwestowanie w ETFy z robo-doradcą Portu – zniżka od opłaty za zarządzanie w wysokości 50%.

 

Dołącz do SII Przedłuż składkę

 

 

Jeśli chcesz zapewnić sobie edukację na najwyższym poziomie, jeśli chcesz uzyskać pomoc prawną i analityczną, jeśli chcesz abyśmy bronili Twoich praw, a przy okazji chciałbyś skorzystać z bardzo atrakcyjnych zniżek na liczne usługi i produkty z zakresu inwestowania, to...

... przyłącz się do nas! Inwestuj w siebie - Zostań członkiem SII!

 

Inwestujesz raz – zyskujesz wielokrotnie!

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie