Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

 + 

Chcę zostać członkiem SII i w pełni korzystać z praw członkowskich

Zwiń formularz

Rozwiń formularz

Rejestracja

Rejestracja do SII

RozwińDodaj dane do korespondencji

* Pole obowiązkowe

 

Chcę tylko zarejestrować się w serwisie

Zwiń formularz

Rozwiń formularz

Rejestracja

Rejestracja w serwisie

* Pole obowiązkowe

Wnoszę o przyjęcie mnie w poczet członków zwyczajnych Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 1. Oświadczam, że znam statut Stowarzyszenia i jako jego członek zobowiązuję się przestrzegać jego postanowień oraz regulaminu i uchwał Stowarzyszenia.
 2. Oświadczam, że posiadam pełnię praw publicznych.
 3. Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji celów statutowych Stowarzyszenia zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883, wraz z późniejszymi zmianami) oraz umożliwienie weryfikacji aktywności członkostwa podmiotom współpracującym ze Stowarzyszeniem w przypadku chęci korzystania ze zniżek. Przysługuje mi prawo wglądu w te dane, ich poprawiania lub uzupełniania.
 4. Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji w rozumieniu ustawy z 16.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) na mój adres e-mail lub przy użyciu innych środków komunikacji elektronicznej.
 1. Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883, wraz z późniejszymi zmianami). Przysługuje mi prawo wglądu w te dane, ich poprawiania lub uzupełniania.
 2. Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji w rozumieniu ustawy z 16.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) na mój adres e-mail lub przy użyciu innych środków komunikacji elektronicznej.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, której analiza pozwoli nam usprawnić pracę oraz wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dopasowując ofertę członkowską do Państwa wymagań! Z góry serdecznie dziękujemy.

 1. Skąd dowiedział(a) się Pan(i) o istnieniu Stowarzyszenia?
  • : , ( )
  • ( )
 2. Co skłoniło Pana/Panią do członkostwa w Stowarzyszeniu?
  • , a w szczególności:

   , , ( )

  • , a w szczególności:

   , , , ,

   , , ( )

  • ( )
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie