Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

 + 

Chcę zostać członkiem SII i w pełni korzystać z praw członkowskich

Zwiń formularz

Rozwiń formularz

Rejestracja

Rejestracja do SII

RozwińDodaj dane do korespondencji

* Pole obowiązkowe

 

Chcę tylko zarejestrować się w serwisie

Zwiń formularz

Rozwiń formularz

Rejestracja

Rejestracja w serwisie

* Pole obowiązkowe

Wnoszę o przyjęcie mnie w poczet członków zwyczajnych Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 1. Oświadczam, że znam statut Stowarzyszenia i jako jego członek zobowiązuję się przestrzegać jego postanowień oraz regulaminu i uchwał Stowarzyszenia.
 2. Oświadczam, że posiadam pełnię praw publicznych.
 3. Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji celów statutowych Stowarzyszenia zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883, wraz z późniejszymi zmianami) oraz umożliwienie weryfikacji aktywności członkostwa podmiotom współpracującym ze Stowarzyszeniem w przypadku chęci korzystania ze zniżek. Przysługuje mi prawo wglądu w te dane, ich poprawiania lub uzupełniania.
 4. Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji w rozumieniu ustawy z 16.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) na mój adres e-mail lub przy użyciu innych środków komunikacji elektronicznej.
 1. Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883, wraz z późniejszymi zmianami). Przysługuje mi prawo wglądu w te dane, ich poprawiania lub uzupełniania.
 2. Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji w rozumieniu ustawy z 16.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) na mój adres e-mail lub przy użyciu innych środków komunikacji elektronicznej.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, której analiza pozwoli nam usprawnić pracę oraz wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dopasowując ofertę członkowską do Państwa wymagań! Z góry serdecznie dziękujemy.

 1. Skąd dowiedział(a) się Pan(i) o istnieniu Stowarzyszenia?
  • : , ( )
  • ( )
 2. Co skłoniło Pana/Panią do członkostwa w Stowarzyszeniu?
  • , a w szczególności:

   , , ( )

  • , a w szczególności:

   , , , ,

   , , ( )

  • ( )