Chat with us, powered by LiveChat

SII

Analizy

Dział analiz

Dział analiz

Jesteś lub chcesz zostać inwestorem giełdowym i interesujesz się spółkami notowanymi na polskiej giełdzie? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce!

 

Będąc największą organizacją inwestorską w Polsce możemy Ci zaoferować atrakcyjną ofertę analityczną. Na naszej stronie znajdziesz zarówno treści bezpłatne, jak również treści zarezerwowane wyłącznie dla członków Stowarzyszenia na poziomie rozszerzonym (porównanie poziomów członkostwa znajduje się tutaj). 

 

 

 

Dostępne dla członków  rozszerzonych SII 🔒

Dostępne bezpłatnie
Newsroom: Na bieżąco komentujemy różne ciekawe wydarzenia i informacje rynkowe, a także tworzymy zestawienia i porównania analityczne, starając się dostarczyć Wam jak najwięcej ciekawych danych oraz wniosków.

Indeks Nastrojów Inwestorów

INI: Ankietowani inwestorzy oceniają, jaki będzie trend na polskiej giełdzie przez następne 6 miesięcy. 

Cotygodniowe webinary analityczne z ekspertami SII oraz analitykami zewnętrznymi. Dwa webinary w miesiącu poświęcone będą Portfelowi SII oraz propozycjom portfelowym. Podczas pozostałych webinarów oprócz analizy aktualnej sytuacji rynkowej eksperci przeprowadzą analizę techniczną spółek zgłoszonych przez członków SII. Pokażemy podczas webinarów warsztat zarówno analizy technicznej jak i fundamentalnej oraz portfelowej.

Dostępne dla członków SII na poziomie rozszerzonym.

Analizy i komentarze to moduł, w którym można znaleźć szczegółowe omówienia wyników finansowych, analizy bieżącej sytuacji oraz wydarzeń w spółkach, a także ocenę istotnych raportów bieżących firm notowanych na Głównym Rynku GPW oraz NewConnect.

Dostępne dla członków SII na poziomie rozszerzonym.

Analiza techniczna na życzenie: każdy członek SII z rozszerzoną składką może zgłosić 2 spółki miesięcznie do analizy. Analityk techniczny przeprowadzi analizę wykresów zgłoszonych spółek, wyznaczając na wykresie istotne formacje, wsparcia, czy opory oraz przekazując generalną ocenę sytuacji technicznej i kluczowe informacje wynikające z analizy danego instrumentu.

Portfel SII: Nasi analitycy zarządzają portfelem i jednocześnie edukują naszych czytelników, podejmując decyzje na realnym rachunku maklerskim w oparciu o analizę techniczną, fundamentalną, czy też na podstawie mixu obu metod lub przesłanek wynikających z innych czynników, na bieżąco dzieląc się swoimi decyzjami. Portfel od początku projektu wyraźnie pokonuje benchmarki rynkowe.
 Dostępne dla członków SII na poziomie rozszerzonym.

Komentarze AT: Korzystając z analizy technicznej na bieżąco monitorujemy wykresy wielu instrumentów finansowych. Każdego tygodnia publikujemy dziesiątki analiz, w szczególności wykresy firm, indeksów, surowców i par walutowych, które cieszą się Waszym zainteresowaniem lub generują ciekawe sygnały. Dostępne dla członków SII na poziomie rozszerzonym.

Inwestycje zagraniczne: w tym module wskażemy ciekawe walory, w tym spółki dywidendowe oraz zestawienia i analizy pozwalające lepiej zrozumieć tajniki inwestycji zagranicznych. Dostępne dla członków SII na poziomie rozszerzonym.

AT Skaner

AT Skaner jest serwisem, który w sposób automatyczny na bieżąco pozwala selekcjonować spółki, których wykresy generują określone sygnały płynące z analizy technicznej, w tym sygnały ostrzegawcze. Dostępne w składce podstawowej. 

 

Dołącz do SII

 

 

Sprawdź bezpłatnie przykładowe analizy, przygotowane przez ekspertów SII.

 

 

Zespół Działu Analiz

Nasz Dział Analiz tworzony jest przez analityków, za którymi stoi wieloletnie doświadczenie na polskim rynku kapitałowym. Ich kompetencje potwierdzać mogą posiadane najbardziej prestiżowe w tej dziedzinie certyfikaty i licencje, a także wysokiej jakości publikacje i raporty, z którymi można się zapoznać między innymi na naszej stronie. 

 

Adrian Mackiewicz Piotr Cieślak Janusz Grabowski

Adrian Mackiewicz, CFA

Piotr Cieślak

Janusz Grabowski

Michał Żuławiński Aleksander Borzęcki

Michał Żuławiński

Aleksander Borzęcki

 

Analitycy i redaktorzy współpracujący z SII

 

 

Przemysław Ławrowski Bartosz Szyma Tomasz Skolimowski

Przemysław Ławrowski

Bartosz Szyma

Tomasz Skolimowski

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie