Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Lukratywny sygnał na Bogdance, Tauron potwierdza kierunek!

Od czwartkowego poranka WIG20 traci już prawie 1,5%. Miejmy nadzieję, że strona popytowa przejmie "stery" w dalszej części sesji. Pomimo negatywnych nastrojów odnaleźliśmy dla Państwa obiecujący sygnał, który pojawił się na wykresie Bogdanki. Dodatkowo prezentujemy sytuację Tauronu.  

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Bogdanka

             Poziom docelowy: 65,01 zł

             Stop loss: 47,99 zł

             Potencjalny zysk: 33%

             Ryzyko: 2%

             Zysk/ryzyko: 16,5:1

 

 

Akcje Lubelskiego Węgla Bogdanka od końcówki listopada 2013 roku znajdują się w trendzie spadkowym. Wraz z końcówką sierpnia i początkiem września możemy na wykresie dostrzec nagromadzenie olbrzymich wolumenów, które były powodem wyhamowania spadków i odwrócenia kierunku ruchu. Na wykresie narysowała się prawdopodobna fala 1 lub A i korekta prosta ABC, która może być docelowo falą 2, bądź B wyższego rzędu. Przyjmując pozytywny scenariusz, iż rynek formuje impuls wzrostowy możemy spodziewać się wzrostów przynajmniej do szczytu fali 1, czyli do poziomu 65 zł. Podczas wczorajszej sesji pojawił się sygnał, który może dawać nadzieję na wzrosty, była nim formacja młota utworzona na sporym wolumenie, która zatrzymała się w pobliżu klastra geometrycznego. Możliwe są w przyszłości testy tego poziomu. Jeśli odbędą się one na malejącym wolumenie, to będzie to potwierdzenie naszego potencjalnego sygnału. Trzeba jednak pamiętać, że poziom zysk/ryzyko 16,5:1 wynika z bardzo ciasno ustawionego zlecenia stop loss-47,99 zł. Występuje duże prawdopodobieństwo wybicia zlecenia zabezpieczającego, jednak przy korzystnym rozwoju sytuacji pozycja ta może przynieść ponadprzeciętne zyski. 

 

Lubelski Węgiel Bogdanka podtrzymuje, że w tym roku wyprodukuje ok. 8,5 mln ton węgla, a IV kw. wydobędzie 2,5 mln ton węgla, poinformował prezes Zbigniew Stopa. Capex w 2015 r. może być niższy niż planowane 380 mln z

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Lukratywny sygnał na Bogdance, Tauron potwierdza kierunek!