Chat with us, powered by LiveChat

Ponad 11 000 uczestników programu ORLEN w Portfelu

Skomentuj artykuł
Źródło: www.orlen.pl

W dniu dzisiejszym podczas debaty organizowanej przez Bankier „Liderzy GPW frontem do akcjonariuszy”, przedstawiciel PKN ORLEN Marek Garniewski poinformował, że do programu Orlen w Portfelu przystąpiło już ponad 11 000 inwestorów indywidualnych.

 

 

Osiągnięcie takiej liczby uczestników programu zajęło Orlenowi około 2,5 roku. Program Orlen w Portfelu wystartował 15 listopada 2018 roku.

 

Przypomnijmy, że program Orlen w Portelu premiuje długoterminowych akcjonariuszy spółki PKN Orlen. Na tych inwestorów indywidualnych, którzy kupią i będą trzymali w portfelach przynajmniej 50 akcji spółki, czekają atrakcyjne bonusy:

 

  • 15 groszy rabatu na każdy litr paliwa Verva
  • 10 groszy rabatu na każdy litr paliwa Efecta
  • 10% rabatu na wszystkie pozostałe produkty (poza alkoholem i wyrobami tytoniowymi) sprzedawanymi na stacjach Orlen.

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych jest partnerem merytorycznym programu Orlen w portfelu.

Strona programu Orlen w portfelu: www.orlenwportfelu.pl

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie