Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Spółki WIG20 z niedźwiedzimi sygnałami

Skomentuj artykuł
Źródło: www.orlen.pl

Analityk techniczny Janusz Grabowski podjął się analizy 5 spółek z polskiego parkietu, w zestawieniu znalazły się spółki notowane na GPW: KGHM, PKO, PEKAO, PKN Orlen, a także Cyfrowy Polsat.

KGHM Polska Miedź

Mocniejszego cofnięcia doczekaliśmy się także na notowaniach KGHM. Kurs poruszał się w bardzo mocnym wzroście, jednak okolice 144,20 zł skutecznie powstrzymały popyt. Rozpoczęła się korekta. Wygląda na to, że pierwszym poziomem wsparcia mogą okazać się okolice 133,55 zł. Kolejnego wsparcia można byłoby upatrywać na poziomie 127,40 zł. Oscylator RSI wraca do swojego kanału, po wskazaniach „wykupienia”. Należy nadmienić także, że w ostatnim czasie mieliśmy bardzo mocny wolumen popytowy. Po korekcie kurs może przejść do dalszych wzrostów, szczególnie z powodu wcześniejszego mocnego popytu. Obecna dystrybucja jest o znacznie mniejszej sile.

 

KGHM Polska Miedź – analiza wykresu, interwał dzienny

KGHM Polska Miedź – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie