Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dwa książkowe sygnały kupna - Kernel i Vistula!

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych Spółek. W dniu dzisiejszym preznetujemy kolejne w tym tygodniu potencjalne sygnały kupna. Zapraszamy do zapoznania się z analizami wykresów dwóch spółek: Kernel oraz Vistula.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. Kernel

             Poziom docelowy: 55,50 zł

             Stop loss: 45 zł

             Potencjalny zysk: 14%

             Ryzyko: 7%

             Zysk/ryzyko: 2:1

 

 

 

Akcje spółki Kernel od 16 października ubiegłego roku znajdują się w trendzie wzrostowym. Do dnia dzisiejszego na wykresie rynek narysował dwie fale wyższego rzędu. Obecnie znajduje się w prawdopodobnym dołku kolejnej z korekt. Potencjalnym sygnałem jest wybicie z inside bara. Początkowy zasięg można ocenić na 55,50 zł, jednak w dłuższej perspektywie walor ten wydaje się również wyglądać atrakcyjnie.

 

Zysk netto Kernela,  w I kwartale roku obrotowego 2015/16 wyniósł 23,9 mln USD wobec 23,4 mln USD przed rokiem.

Kernel spodziewa się, że w roku obrotowym 2015/2016 wypracuje wynik EBITDA niższy niż rok wcześniej, jednak zwiększy wynik netto. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Dwa książkowe sygnały kupna - Kernel i Vistula!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie