Chat with us, powered by LiveChat

Przegląd ATrakcyjnych Spółek z całego tygodnia

Skomentuj artykuł

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia oraz aktualizujemy opisane wcześniej przypuszczenia. Patrząc na wykres indeksu WIG20 nie można uznać tego tygodnia za udany, gdyż z początkiem jego wartość wynosiła 2018 punktów, aby zamknąć się przy poziomie 1936 punktów. Nie przeszkodziło nam to jednak w odnalezieniu kilku potencjalnych sygnałów kupna, które prezentowaliśmy Państwu podczas bieżącego tygodnia.


 

Wtorek, 24.11.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia zaprezentowaliśmy analizy wykresów trzech spółek. Pierwszy pozytywny sygnał w tym tygodniu wysłała spółka Newag, która od wtorku wzrosła już o prawie 5%. Dodatkowo przestrzegliśmy Państwa przed negatywnymi sygnałami na wykresach spółek: AmRest oraz Skotan.

 

Środa, 25.11.2015

Środa przyniosła dwa kolejne potencjalne sygnały inwestycyjne. W zielonych barwach wydaje się zapowiadać przyszłość spółki Rainbow Tours, chociaż od środy straciła ponad 4%. Drugim sygnałem była spółka Agora, która w dalszym ciągu wysyła oznaki słabości pomimo dobrych trzech ostatnich sesji. 

 

 Czwartek, 26.11.2015

Wraz z czwartkową sesją zaprezentowaliśmy Państwu dwa wykresy, na których pojawiły się potencjalne sygnały kupna. Spółka Inter Cars od początku czwartkowej sesji wzrosła już o ponad 4,5%, a spółka Altus TFI o 1%. 

 

Piątek, 27.11.2015

Podczas ostatniej sesji bieżącego tygodnia wyselekcjonowaliśmy następne pozytywne sygnały spośród spółek z warszawskiego parkietu. Bohaterami piątkowego odcinka byty dwie znane spółki: Kernel oraz Vistula.

 


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie