Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia. Poniedziałkowa sesja wprowadziła na polski rynek wiele optymizmu i spowodowała, iż odnalezienie potencjalnych sygnałów inwestycyjnych w bieżącym tygodniu nie należało do trudnych zadań. Jednocześnie zapraszamy do rejestrowania się na poniedziałkową analizę live!

 


Wtorek, 06.10.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia pojawiło się wiele sygnałów inwestycyjnych. Powodem takiej sytuacji była nadspodziewanie dobra poniedziałkowa sesja dla naszej giełdy. Złamaliśmy tego dnia zasady i przeanalizowaliśmy dla Państwa aż cztery spółki: Cyfrowy PolsatLiveChat SoftwarePolnord oraz Lotos.

 

Środa, 07.10.2015

W środową sesję opublikowaliśmy trzy potencjalne sygnały kupna. Na wszystkich wykresach mogliśmy zauważyć wybicia z konsolidacji przy zwiększonym wolumenie. Bohaterami środka tygodnia zostali: ComarchAB oraz Duon.

 

Czwartek, 08.10.2015

Przedostatnia sesja bieżącego tygodnia okazała się jedną z przełomowych dla spółki KGHM. Oprócz jednej z największym polskich spółek w czwartkowym odcinku znalazła się spółka Kruk, która wykazywała potencjał wzrostowy na ponad 11%.

 

Piątek, 09.10.2015

Podczas ostatniej sesja tego tygodnia opublikowaliśmy dwa sygnały inwestycyjne, jeden pozytywny oraz jeden negatywny. Po "zielonej stronie" rynku znalazła się spółka PGE, a po przeciwnej Bioton, który kontynuuje formowanie korekty.

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Prezesem Zarządu LW Bogdanka SA, Krzysztofem Szlagą. Czat odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godzinie 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już dziś w opcji off-line.

Zobacz więcej

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia