Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia. Poniedziałkowa sesja wprowadziła na polski rynek wiele optymizmu i spowodowała, iż odnalezienie potencjalnych sygnałów inwestycyjnych w bieżącym tygodniu nie należało do trudnych zadań. Jednocześnie zapraszamy do rejestrowania się na poniedziałkową analizę live!

 


Wtorek, 06.10.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia pojawiło się wiele sygnałów inwestycyjnych. Powodem takiej sytuacji była nadspodziewanie dobra poniedziałkowa sesja dla naszej giełdy. Złamaliśmy tego dnia zasady i przeanalizowaliśmy dla Państwa aż cztery spółki: Cyfrowy PolsatLiveChat SoftwarePolnord oraz Lotos.

 

Środa, 07.10.2015

W środową sesję opublikowaliśmy trzy potencjalne sygnały kupna. Na wszystkich wykresach mogliśmy zauważyć wybicia z konsolidacji przy zwiększonym wolumenie. Bohaterami środka tygodnia zostali: ComarchAB oraz Duon.

 

Czwartek, 08.10.2015

Przedostatnia sesja bieżącego tygodnia okazała się jedną z przełomowych dla spółki KGHM. Oprócz jednej z największym polskich spółek w czwartkowym odcinku znalazła się spółka Kruk, która wykazywała potencjał wzrostowy na ponad 11%.

 

Piątek, 09.10.2015

Podczas ostatniej sesja tego tygodnia opublikowaliśmy dwa sygnały inwestycyjne, jeden pozytywny oraz jeden negatywny. Po "zielonej stronie" rynku znalazła się spółka PGE, a po przeciwnej Bioton, który kontynuuje formowanie korekty.

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia