Chat with us, powered by LiveChat

Wybicie z konsolidacji na wykresach Comarch, AB oraz Duon!

Skomentuj artykuł

Środowa sesja na GPW przynosi nam kolejne potencjalne sygnały kupna. Zwróciliśmy szczególną uwagę na trzy spółki: ComarchAB oraz Duon. Na wszystkich wykresach pojawił się potencjalny sygnał kupna, jakim jest wybicie z obszaru konsolidacji świecą wzrostową.

 

 Od wczorajszego odcinka dostęp do poniedziałkowych webinarów z analizą techniczną dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Comarch

             Poziom docelowy: 145,00 zł

             Stop loss: 128,09 zł

             Potencjalny zysk: 10%

             Ryzyko: 2,8%

             Zysk/ryzyko: 3,6:1

 

 

Od końcówki lutego 2009 roku akcje spółki Comarch znajdują się w trendzie wzrostowym. Obecnie jest bardzo prawdopodobne, iż rynek w wyższej skali narysował falę 4 i rozpoczyna formować falę 5.  W dołku fali 4 pojawił się w dołku olbrzymi wolumen, który spowodował zatrzymanie się ceny. Następnie pojawiła się dynamiczna fala 1 oraz trzyfalowa fala 2. W dniu wczorajszym pojawił się potencjalny sygnał kupna, którym było wybicie z obszaru ostatniej konsolidacji świecą na przyrastającym wolumenie. Potencjał docelowy to przynajmniej okolice 145 zł, zlecenie zabezpieczające można ustawić pod świecą wybijającą, czyli 128,09 zł. 

 

Według firmy analitycznej IDC, Comarch w 2014 r. był liderem rynku aplikacji biznesowych dla małych i średnich firm z udziałem w rynku na poziomie 52,1 proc. Spółka szacuje, że w 2015 r, jest w stanie zwiększyć swój udział do 54-55 proc.

 

 

   Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie