Bieżące wiadomości na temat: tauron - strona 8
Marek Wadowski (Grupa TAURON): „aktywnie poszukujemy nowych okazji akwizycyjnych na rynku"
Marek Wadowski (Grupa TAURON): „aktywnie poszukujemy nowych okazji akwizycyjnych na rynku"
19 listopada 2020 r., na stronie internetowej SII odbył się czat inwestorski z Markiem Wadowskim, Wiceprezes Zarządu ds. Finansów w TAURON Polska Energia S.A. Pytania zadawane przez inwestorów dotyczyły m.in. wyników finansowych Spółki i poszczególnych segmentów działalności, dywidendy, czy też OZE.Zobacz więcej
Omówienie wyników finansowych Grupy TAURON za III kwartał 2020 r.
Omówienie wyników finansowych Grupy TAURON za III kwartał 2020 r.
Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą TAURON, który odbędzie się 19 listopada (czwartek) o godz. 15:00. Na pytania inwestorów odpowie Marek Wadowski, Wiceprezes Zarządu ds. Finansów. Zapraszamy do zadawania pytań już dziś w opcji off-line.Zobacz więcej
Pełne wyzwań półrocze w Grupie Tauron – podsumowanie wyników
Pełne wyzwań półrocze w Grupie Tauron – podsumowanie wyników
Grupa Tauron musiała mierzyć się z wyjątkowo trudnym otoczeniem w pierwszym półroczu 2020 roku, m.in. na skutek sytuacji związanej z COVID-19. Poniżej podsumowujemy wyniki finansowe uzyskane przez Grupę w tym okresie.Zobacz więcej
Marek Wadowski: „Grupa Tauron ma potencjał do generowania ponad 1 mld zł wyniku netto rocznie”
Marek Wadowski: „Grupa Tauron ma potencjał do generowania ponad 1 mld zł wyniku netto rocznie”
W czwartek, 20 sierpnia 2020 r., na stronie internetowej Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych odbył się czat inwestorski z Markiem Wadowskim, Wiceprezesem Zarządu ds. Finansów w TAURON Polska Energia S.A. Pytania dotyczyły m.in. wyników finansowych, czy otoczenia rynkowego i rynku mocy.Zobacz więcej
Omówienie wyników finansowych Grupy TAURON za I półrocze 2020 r.
Omówienie wyników finansowych Grupy TAURON za I półrocze 2020 r.
Zapoznaj się z zapisem czatu inwestorskiego z Grupą TAURON, który odbył się 20 sierpnia (czwartek) o godz. 15:00. Na pytania inwestorów odpowiedział Marek Wadowski, Wiceprezes Zarządu ds. Finansów.Zobacz więcej
Echa Rynku #262 – Nieoczekiwana hossa spółek energetycznych ⚡️
Echa Rynku #262 – Nieoczekiwana hossa spółek energetycznych ⚡️
To było zaskoczenie dla wszystkich. Hossa na wszystkich spółkach energetycznych to prawdziwy hit inwestycyjny ostatnich dwóch miesięcy. W nagraniu przyglądamy się wszystkim czterem spółkom energetycznym, które dały zarobić w ostatnim okresie ponad 100%. Pytanie co dalej?Zobacz więcej
Kurs akcji Tauronu przed bardzo ważnym testem
Kurs akcji Tauronu przed bardzo ważnym testem
Akcje Tauronu w ostatnich dniach korzystają na wyraźnej poprawie sentymentu do branży energetycznej. Warto przy tym odnotować, że od dołka na poziomie 0,82 zł z dnia 16 marca br. kurs akcji wzrósł już o 79% osiągając w dniu dzisiejszym cenę 1,478 zł. Tym samym notowania zbliżyły się do poziomów, które mogą okazać się kluczowe dla średnio oraz długoterminowych trendu na akcjach.Zobacz więcej
Marek Wadowski: „W chwili obecnej brak jest ognisk pandemii w kopalniach Grupy”. Relacja z czatu inwestorskiego Tauron
Marek Wadowski: „W chwili obecnej brak jest ognisk pandemii w kopalniach Grupy”. Relacja z czatu inwestorskiego Tauron
W poprzednim tygodniu w czwartek na stronie internetowej Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych odbył się czat inwestorski z Markiem Wadowskim, wiceprezesem zarządu ds. finansów w Tauron PE. Pytania dotyczyły m.in. sytuacji w kopalniach Grupy, rozwoju w obszarze OZE, projektu w Jaworznie czy wpływu spadku cen węgla i zużycia energii na przyszłe wyniki spółki.Zobacz więcej
Czat inwestorski: Omówienie wyników finansowych Grupy TAURON za I kwartał 2020 r.
Czat inwestorski: Omówienie wyników finansowych Grupy TAURON za I kwartał 2020 r.
Zapraszamy do zapoznania się z zapisem czatu inwestorskiego z Grupą TAURON, który odbył się 14 maja (czwartek) o godz. 15:00. Na pytania inwestorów odpowiedział Marek Wadowski, Wiceprezes Zarządu ds. Finansów.Zobacz więcej
Marek Wadowski: „Jeśli w przyszłym roku będzie taka możliwość, to Tauron wróci do wypłaty dywidendy”. Relacja z czatu inwestorskiego
Marek Wadowski: „Jeśli w przyszłym roku będzie taka możliwość, to Tauron wróci do wypłaty dywidendy”. Relacja z czatu inwestorskiego
W poprzednim tygodniu w czwartek na stronie internetowej Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych odbył się czat inwestorski z Markiem Wadowskim, wiceprezesem zarządu ds. finansów w Tauron PE. Pytania dotyczyły m.in. wpływu koronawirusa na działalność spółki, realizowanych inwestycji czy wypłaty dywidendy.Zobacz więcej