Chat with us, powered by LiveChat

Inter Cars oraz Altus TFI pozytywnymi sygnałami dnia!

Skomentuj artykuł

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych Spółek. Odnaleźliśmy dla Państwa w dniu dzisiejszym dwa potencjalne sygnały kupna. Bohaterami dzisiejszej sesji zostały spółki: Inter Cars oraz Altus TFI. W obu przypadkach kurs akcji znajduje się w prawdopodobnym dołku korekty, co często staje się lukratywną okazją inwestycyjną. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. Inter Cars

             Poziom docelowy: 269,91 zł

             Stop loss: 230,09 zł

             Potencjalny zysk: 12,5%

             Ryzyko: 4,16%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Wykres spółki Inter Cars prezentowaliśmy Państwu w odcinku na początku listopada, kiedy narysowała się na wykresie negatywna formacja świecowa. Rynek następnie przeszedł w fazę krótkoterminowej korekty. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż w ostatnich dniach formacja młota wyznaczyła dołek korekty. W dniu wczorajszym ten pozytywny sygnał potwierdzony został up barem o szerokim spreadzie. W średnim terminie walor ten powinien dotrzeć do poziomów 269,91 zł. Zlecenie stop-loss można ustawić pod formacją młota, czyli na poziomie 230,09 zł. 

 

W III kw. br. spółka osiągnęła 1260,2 mln zł przychodów, 74,2 mln EBIT, 88 mln zł EBITDA i 60,1 mln zysku netoo.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie