Chat with us, powered by LiveChat

Sygnał kupna na Rainbow Tours i najwyższy wolumen od roku! Uwaga na Agorę

Skomentuj artykuł

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych Spółek. W dzisiejszym odcinku prezentujemy analizę wykresów dwóch spółek. Pozytywny sygnał wysyła spółka Rainbow Tours, a przed korektą niższego rzędu prawdopodobnie znajduje się Agora.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. Rainbow Tours

             Poziom docelowy: 27,31 zł

             Stop loss: 22,99 zł

             Potencjalny zysk: 12,6%

             Ryzyko: 5%

             Zysk/ryzyko: 2,5:1

 

 

Akcje spółki Rainbow Tours znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Obserwujemy tą spółkę od jakiegoś czasu, gdyż już pod koniec września informowaliśmy o potencjalnym sygnale kupna, który wtedy pojawił się na wykresie. W dniu dzisiejszym ponownie można dostrzec prawdopodobny sygnał inwestycyjny. Jest nim formacja młota w potencjalnym dołku fali C, która została w dniu dzisiejszym potwierdzona przez up bar na dużym wolumenie. Miejmy nadzieję, że do końca sesji rysująca się świeca pozostanie w takiej formie i nie pojawi się duży cień podażowy. Poziom docelowy, to przynajmniej poziomy szczytu fali 3- 27,31 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją młotka, czyli na poziomie 22,99 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie