Chat with us, powered by LiveChat

Trzy sygnały inwestycyjne - 15% potencjalnego zysku obok sygnałów słabości!

Skomentuj artykuł

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych Spółek. Wraz z początkiem bieżącego tygodnia na naszej giełdzie przeważają pesymistyczne, niedźwiedzie nastroje. Nie oznacza to jednak, iż na rynku występują już tylko potencjalne sygnały sprzedaży. Przygotowaliśmy poniżej analizy wykresów trzech spółek. Pierwsza z nich -Newag wykazuje potencjał wzrostowy na prawie 15%, a dwie kolejne AmRest oraz Skotan wysyłają wymowne oznaki słabości.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. Newag

             Poziom docelowy: 18 zł

             Stop loss: 15 zł

             Potencjalny zysk: 14,3%

             Ryzyko: 4,7%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Akcje spółki Newag znajdują się w trendzie spadkowym. Warto odnotować, iż pomimo negatywnego długoterminowego wydźwięku można mieć nadzieję, iż przynajmniej w przeciągu kilku przyszłych tygodni na wykresie pojawią się wzrosty. Po wyznaczeniu ostatniego dołka na poziomie 14,31 zł na wykresie narysowała się fala 1, bądź A oraz 2 lub B. Pod koniec fali korekcyjnej pojawiła się formacja młota na zwiększonym wolumenie, która została potwierdzona wybiciem z konsolidacji. Po wykonaniu mierzeń geometrycznych można wyciągnąć wnioski, iż poziom cenowy, który akcje mogą osiągnąć to okolice 18 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją młota, czyli na poziomie 15 zł. 

 

W ostatnich dniach spółka zawarła umowę z województwami zachodniopomorskim i lubuskim (tworzącymi tzw. Zachodnią Grupę Zakupową) umowę na dostawę dwóch elektrycznych zespo­łów trak­cyj­nych (EZT)  za 34,8 mln zł netto.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie