Chat with us, powered by LiveChat

Dzień Inwestora Indywidualnego w GK JSW S.A. – 25 października

Źródło: www.jsw.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. i JSW KOKS S.A. we współpracy ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych zapraszają na Dzień Inwestora Indywidualnego GK JSW S.A., który odbędzie się 25 października 2023 r. w Dąbrowie Górniczej.

 

🗓️ środa, 25 października 2023 r. 📍 Dąbrowa Górnicza

Udział tylko dla członków SII

 

JSW to spółka, która od samego początku obecności na parkiecie rozgrzewa emocje inwestorów. Przekonanie się na własne oczy, jak wyglądają procesy produkcyjne w tej spółce, będzie więc szczególnie ciekawym doświadczeniem dla członków SII, którzy wezmą udział w Dniu Inwestora Indywidualnego w JSW.

 

– Dzień Inwestora Indywidualnego jest wydarzeniem wpisującym się w realizację polityki komunikacyjnej z inwestorami indywidualnymi i realizowanym w oparciu o założenia strategiczne Biura Relacji Giełdowych na 2023 r. Celem spotkania jest dbałość o wizerunek GK JSW i wzmocnienie relacji w zakresie komunikacji rynkowej z inwestorami indywidualnymi, dziennikarzami ekonomicznymi oraz blogerami giełdowymi – mówi Robert Ostrowski, Zastępca prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych JSW.

 

– Gorąco zapraszam na Dzień Inwestora Indywidualnego w JSW. To kolejne takie wydarzenie na polskim rynku kapitałowym, w trakcie którego można na własne oczy zobaczyć działalność spółki giełdowej. Dzień Inwestora Indywidualnego jest nie tylko świetną okazją do zobaczenia z bliska na czym polega codzienny biznes spółki, ale także do spotkania z jej zarządem. Nie przegapcie takiej okazji! – mówi Michał Masłowski, wiceprezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Koksownia Przyjaźń i spotkanie z zarządem JSW

– W trakcie pierwszej części zaproszeni goście odwiedzą Koksownię Przyjaźń w Dąbrowie Górniczej, gdzie zostaną zapoznani z łańcuchem wartości przetwórstwa węgla koksowego, koksu i produktów węglopochodnych, a przede wszystkim będą mogli zobaczyć trud i wysiłek jaki każdego dnia jest wkładany w biznes, który tworzy wartość Grupy Kapitałowej JSW. Zostaną zaprezentowane również planowane i podjęte działania w zakresie przeciwdziałania zmianom klimatu i dążenia GK JSW S.A. do osiągnięcia neutralności klimatycznej – dodaje Robert Ostrowski.


Druga część to bezpośrednie spotkanie Inwestorów Indywidualnych z przedstawicielami zarządu JSW S.A. i kluczową kadrą managerską Spółki, w trakcie którego planowana jest prezentacja bieżącej sytuacji operacyjnej i finansowej GK JSW S.A. oraz seria pytań i odpowiedzi.


W Dniu Inwestora Indywidualnego GK JSW S.A. wziąć udział mogą jedynie członkowie SII.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązuje limit 50 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 


 

Dzień Inwestora Indywidualnego w GK JSW S.A., 🗓️ 25 października 2023 r. 

 

Miejsce spotkania: Koksownia Przyjaźń
Dąbrowa Górnicza, ul. Koksownicza 1

🤝

09:45 – 10:00

Powitanie gości – Członek Zarządu JSW S.A., Prezes Zarządu JSW KOKS S.A., Dyrektor Biura Relacji Giełdowych

🎞️

10:00 – 10:40

Projekcja filmu i prezentacja na temat JSW KOKS S.A., przekazanie podstawowych informacji dot. zasad bezpieczeństwa w trakcie pobytu na terenie zakładu

10:40 – 11:00

Czas na kawę
(w trakcie przerwy możliwość skorzystania z gogli VR i aplikacji Kopalnie JSW 360º)

⚒️

11:00 – 13:30

Zwiedzanie JSW KOKS – Koksowni Przyjaźń:

 • bateria koksownicza
 • sortownia koksu
 • blok energetyczny 71 MWe
 • wydział węglopochodnych
🍽️

13:30 – 14:30

Lunch (w trakcie lunchu możliwość skorzystania z gogli VR i aplikacji  Kopalnie JSW 360º)

👨‍🏭

14:30 – 16:00

Spotkanie Inwestorów z przedstawicielami Zarządu JSW S.A., Kluczową kadrą menadżerską – prezentacja inwestorska

16:00

Zakończenie

Wymagania dotyczące wizyty w Koksowni Przyjaźń

 • Obowiązek podania danych: imię i nazwisko, seria i nr dokumentu tożsamości, nr PESEL
 • Wstęp do koksowni jedynie dla osób w wieku powyżej 16 lat
 • Całkowity zakaz fotografowania i filmowania (JSW zaoferuje 2 własnych fotografów udostępniających bezpłatnie wykonane zdjęcia)
 • Zgoda na przetwarzanie wizerunku
 • Deklaracja dotycząca posiłków: posiłki wegańskie lub zawierające mięso
 • Konieczności posiadania zamkniętego obuwia na płaskiej podeszwie

Istotne ograniczenia

 • Przeciwwskazania zdrowotne – ciąża.
 • W części związanej z prezentacją aktywów JSW KOKS tj. Koksowni Przyjaźń brak możliwości wejścia na instalacje dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

Zastrzeżenia

 • Organizatorzy zastrzegają, że program wydarzenia może ulec zmianie (np. w wyniku niesprzyjającej pogody), jak również w sytuacjach niemożliwych do przewidzenia na obecną chwilę wydarzenie może zostać odwołane.
 • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy udziału w wydarzeniu, nawet po rejestracji, bez podania przyczyny.

Dojazd

 • JSW zapewnia bezpłatny przejazd autokarem na trasie Warszawa – Dąbrowa Górnicza – Warszawa (mapa poniżej)
 • Istnieje możliwość dojazdu na wydarzenie we własnym zakresie (konieczność podania przy zgłoszeniu numeru rejestracyjnego samochodu)

 

SII w trasie 🚌🏭

 

Wizyta w JSW to kolejny wyjazd, w trakcie którego członkowie SII mogą na własne oczy zobaczyć zakłady produkcyjne czołowych polskich spółek.

 

W ramach poprzednich Dni Inwestora członkowie SII zwiedzili m.in. fabrykę CCC w Polkowicach, elektrownię wodną Grupy Energa w Straszynie, elektrownię Kozienice należącą do Grupy Enea, rafinerię PKN Orlen w Płocku czy kopalnie KGHM. W przyszłości odwiedzimy kolejne zakłady należące do spółek notowanych na GPW.

 

Darmowy udział w Dniach Inwestora to tylko jedna z wielu korzyści, z których mogą cieszyć się członkowie SII.

 

 

W wydarzeniu wziąć udział mogą jedynie członkowie SII.

Nie jesteś członkiem SII? Tu możesz przystąpić do SII teraz!

Liczba miejsc ograniczona.

 

Limit miejsc został wyczerpany.
Rejestracja została zamknięta.

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie