Chat with us, powered by LiveChat

Publiczna emisja akcji Triggo S.A.

Temat czatu: Publiczna emisja akcji Triggo S.A.

Data: czwartek, 29 kwietnia, godz. 10:00

 

 

Triggo

 

Przypomnienie: Dodaj ten czat do swojego kalendarza

  

Na pytania inwestorów odpowiedzą:

 

 

Rafał Budweil, Prezes ZarząduRafał Budweil, Prezes Zarządu
Posiada 22-letnie doświadczenie w sferze zarządzania operacyjnego zdobyte w spółkach wysokich technologii w kraju i za granicą.


Karierę zawodową zaczynał w 1998 w roku w Brukseli, w firmie Ebone – operatorze pierwszego europejskiego szkieletu sieci Internet. W ramach tej firmy w 2002 roku przeniósł się do Budapesztu, gdzie był odpowiedzialny za budowę infrastruktury Ebone na obszarze Europy Środkowej. W latach 2005-2011 pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Operacyjnych w polskim oddziale grupy – GTS Polska, gdzie odpowiadał za całość bieżącej technicznej działalności operacyjnej, całość sfery kosztowej działalności operatora, rozbudowę infrastruktury sieci i nakłady inwestycyjne. Był również odpowiedzialny za krytyczne aspekty integracji operacyjnej w wyniku akwizycji Energis Polska przez GTS Polska i powstania GTS Energis – największego w Polsce dostawcy usług teleinformatycznych dla biznesu (obecnie część grupy T-mobile).


W latach 2012-2015 zajmował stanowisko Vice President, Network Operations w GTT Communications. Był odpowiedzialny za całość technicznej sfery operacyjnej największego obecnie w Europie szkieletu Internetu i transmisji danych połączonego z siecią 12 centrów danych na kontynencie, obsługującą znaczącą część ruchu internetowego, transmisji danych i głosu w Europie.


Urodził się w Krakowie, w 1974 roku. Absolwent II Liceum im. Jana III Sobieskiego w Krakowie. Studiował Matematykę Stosowaną na Politechnice Krakowskiej i teleinformatykę w Szkole Francusko-Polskiej (EFP) w Poznaniu. Uzyskał dyplom we francuskiej IMT Atlantique w dziedzinie sieci teleinformatycznych.

 

Jacek Konior, Wiceprezes ZarząduJacek Konior, Wiceprezes Zarządu
Posiada 21-letnie doświadczenie zdobyte zarówno w audycie, konsultingu jak i działach finansowych firm notowanych na GPW. Przez łącznie 9 lat pracował w firmach tzw. „Wielkiej Czwórki”, KPMG oraz PwC – największych globalnych firmach świadczących usługi audytu oraz doradztwa finansowego. Brał udział w badaniach sprawozdań finansowych przygotowanych zgodnie z polskimi, jak i międzynarodowymi standardami raportowania. Poza audytem świadczył usługi doradztwa finansowego i księgowego dla przedsiębiorstw, asysty przy projektowaniu oraz wdrażaniu systemów finansowo-księgowych, a także sporządzenia opinii księgowych. W tracie kariery pracował również jako audytor w Nowej Zelandii w firmie Audit New Zealand, gdzie zajmowałem się badaniem podmiotów publicznych.


Podczas dotychczasowej kariery zawodowej zajmował także stanowisko dyrektora controllingu w Comarch S.A. oraz dyrektora finansowego grupy Integer.pl S.A. Odpowiedzialny był mi.in. za organizowanie i rozwój podległych działów, w tym kontrolingu, konsolidacji, raportowania giełdowego, zakupów, windykacji, skarbu, jak również za prognozowanie wyniku, budżetowanie, ustalanie i tworzenie wyniku finansowego. Dodatkowo współpracował z instytucjami finansowymi (banki, leasingodawcy, obligatariusze).

 

Adam Piekarski, Wiceprezes ZarząduAdam Piekarski, Wiceprezes Zarządu
Posiada 25 letnie doświadczenie w sferze zarządzania i rozwoju kluczowych talentów dla spółek produkcyjnych w szczególności dla branży lotniczej i motoryzacyjnej w Polsce i zagranicą.

 

Karierę zawodową w Polsce rozpoczął w r.1992 w sekcji handlowej Ambasady Brytyjskiej nadzorując kluczowe inwestycje z Wielkiej Brytanii w Polsce w zakresie energetyki, przemysłu ciężkiego i lekkiego oraz telekomunikacji. W kolejnych latach współpracował z licznymi funduszami private equity i venture capital (m.in. Blackstone, Oaktree Capital, Apollo Investments i Mubadalla) obsadzając kluczowe stanowiska w ich spółkach zależnych.


Poznawszy koncepcję pojazdu Triggo w 2012 roku wspierał i kibicował inicjatywie Triggo przez wiele lat, aż wreszcie dołączył oficjalnie do zespołu w 2020 roku.


Absolwent Ergonomii i Zarządzenia na Uniwersytecie Aston w Birmingham. Jest dyplomowanym doradcą zawodowym stosując m.in. narzędzia MBTI I & II i WAVE.

Triggo S.A.

Triggo jest polskim, innowacyjnym i w pełni elektrycznym pojazdem, który dzięki swojej unikatowej konstrukcji łączy zalety wysokiej mobilności i łatwości parkowania jednośladów z bezpieczeństwem i komfortem samochodów miejskich. Dzięki opatentowanej konstrukcji przedniego zawieszenia o zmiennej geometrii, Triggo może złożyć przednie koła redukując tym samym szerokość pojazdu z 148 cm do 86 cm, co pozwala przejechać przez napotkany korek oraz zaparkować na niewielkiej przestrzeni. Zmiana trybu jazdy odbywa się za pośrednictwem przycisku i z punktu widzenia kierowcy jest procesem nieodczuwalnym.

 

Projekt jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w zakresie przyszłościowych usług współdzielenia środków transportu oraz elektromobilności na największych metropolitarnych rynkach świata.

 

Głównymi odbiorcami pojazdów Triggo będą operatorzy platform usług automatycznego wynajmu środków transportu w ramach szeroko pojętego rynku Mobility-as-a-Service (MaaS). Drugim źródłem przychodów będzie świadczenie usług MaaS w obrębie własnych platform zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych komercyjnie metropoliach. Ponadto, jako właściciel praw niematerialnych do produktu, Triggo S.A. może udzielać licencji na wdrażanie produkcyjne i sprzedaż swoich produktów - szczególnie na odległych i trudnych do bezpośredniego zaadresowania rynkach. Przychody z opłat licencyjnych stanowią trzecie główne źródło przychodu Triggo S.A.

  



 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie