Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Sygnały techniczne na piątek - Graal oraz Kruk

Ostatnia sesja bieżącego tygodnia przynosi ze sobą dwa kolejne, potencjalne sygnały inwestycyjne. Formacja objęcia hossy pojawiła się na wykresie spółki Graal, która może być początkiem zakończenia korekty. Drugim walorem, który wysłał sygnał w stronę inwestorów jest Kruk, który planuje uformować przynajmniej korektę niższego rzędu w najbliższym czasie.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (01.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Graal

              Poziom docelowy: 34,4 zł

             Stop loss: 23,43 zł

             Potencjalny zysk: 30,7%

             Ryzyko: 11%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Akcje spółki Graal znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Podczas ostatnich miesięcy na wykresie formowana jest korekta wyższego rzędu, której głębokość spowodowała odwrócenie się średnich, sugerując kierunek spadkowy. W dniu wczorajszym jednak można było dostrzec pozytywny sygnał, którym jest formacja świecowa - objęcie hossy. W dniu dzisiejszym kurs rozpoczął kolejne wzrosty, co spowodowało powstanie dużego ryzyka otwarcia pozycji, gdyż stawiając stop lossa pod formacją świecową, to aż 11%, dlatego można też rozważyć inne miejsce - 25,39 zł. Potencjał wzrostowy, to poziomy 34,40 zł, lecz pierwsze opory notowania mogą napotkać przy poziomie 31 zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Sygnały techniczne na piątek - Graal oraz Kruk