Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Ponad 20% potencjału Gino Rossi, Kernel oraz Inter Cars przed zwrotem!

Środowa sesja przynosi ze sobą trzy sygnały inwestycyjne. Pozytywnie zapowiada się przyszłość spółki Gino Rossi, która prawdopodobnie znajudje się w dołku fali 2. W dniu dzisiejszym również prezentujemy dwa sygały negatywne. Kernel oraz Inter Cars prawdopodobnie znajdują się bezpośrednio przed ruchem korekcyjnym.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Gino Rossi

             Poziom docelowy: 2,90 zł

             Stop loss: 2,27 zł

             Potencjalny zysk: 23%

             Ryzyko: 3,4%

             Zysk/ryzyko: 6,8:1

 

 

Od grudnia 2012 roku akcje spółki Gino Rossi znajdują się w trendzie wzrostowym.  W ostatnich miesiącach na wykresie rysowała się korekta wyższego rzędu, która prawdopodbnie zakończyła się wyznaczając dołek na poziomie 2,23 zł. Następnie rynek rozpoczął ruch wzrostowy. Dotychczas uformowała się fala 1, a po dniu wczorajszym istnieje możliwość, iż zakończyła się również fala 2. Spowodowane jest to narysowaniem trzech fal korekcyjnych, korekcyjnym zachowaniem wolumenu oraz formacją młota w dołku korkety. Możliwe są zatem wzrosty przynajmniej do poziomów fali 1, czyli 2,90 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić na poziomie 2,27 zł. 

 

Spółka poinformowała, iż przychody ze sprzedaży grupy Gino Rossi wyniosły 22,5 mln zł w październiku br. i były wyższe o 8% niż rok wcześniej, . Po dziesięciu miesiącach tego roku sprzedaż grupy wzrosła o 7% r/r do 214 mln zł.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Ponad 20% potencjału Gino Rossi, Kernel oraz Inter Cars przed zwrotem!