Chat with us, powered by LiveChat

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia

Skomentuj artykuł

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia. Tygodnia, który obfitował zarówno w lukratywne sygnały kupna, jak i w deklaracje słabości. Chcielibyśmy jednocześnie poinformować, iż z powodu urlopu oraz konferencji Profesjonalny Inwestor kolejny odcinek analizy technicznej na żywo odbędzie się 23 listopada. 

 


Wtorek, 03.11.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia opublikowaliśmy analizę wykresów dwóch spółek. Były nimi PKO BP oraz Wawel. O ile sytuacja na wykresie spółki Wawel rozwija się po naszej myśli, to niestety w przypadku PKO BP podczas piątkowej sesji nasze zlecenie stop loss zostało zrealizowane.

 

Środa, 04.11.2015

Podczas środowej sesji bieżącego tygodnia naszą uwagę zwróciły trzy spółki. Były nimi Gino Rossi, (który niestety zanegował nasze przypuszczenia), Kernel oraz Inter Cars.

 

 Czwartek, 05.11.2015

Wraz z czwartkową sesją przygotowaliśmy dla Państwa trzy kolejne, potencjalne sygnały inwestycyjne. Mimo faktu, że nasze zlecenie stop loss zostało zrealizowane na walorze MCI, to pojawił się na wykresie tej spółki kolejny sygnał inwestycyjny podczas czwartkowej sesji. Drugą analizowaną przez nas spółką było PKP Cargo oraz Robyg, który zgodnie z naszymi przypuszczeniami rysuje korektę.

 

Piątek, 06.11.2015

Wraz z początkiem piątkowej sesji odnaleźliśmy dwa ATrakcyjne sygnały. Kerdos, który wykazuje 40%-owy potencjał wrostowy oraz Global Cosmed prawdopdobnie wykańczający korektę wyższego rzędu.

 


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie