Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

ATrakcyjny sygnał na wykresie Grupy Lotos, Dębica oraz Vistula przed spadkami!

Witamy serdecznie w ostatnim w tym tygodniu odcinku ATrakcyjnych Spółek. W dniu dzisiejszym nie można było narzekać na brak potencjalnych sygnałów inwestycyjnych. Wybraliśmy dla Państwa te, które naszym zdaniem wydają się najbardziej atrakcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z analizą spółek: LotosDębica oraz Vistula.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Lotos

             Poziom docelowy: 31,18 zł

             Stop loss: 27,61 zł

             Potencjalny zysk: 10,5%

             Ryzyko: 2,2%

             Zysk/ryzyko: 4,8:1

 

 

Od listopada 2014 roku akcje Grupy Lotos znajdują się w trendzie wzrostowym. W ostatnich miesiącach rynek narysował korektę prostą ABC wyższego rzędu. Następnie na wykresie pojawiły się dynamiczne wzrosty, po których nastąpiła korekta niższego rzędu będąca prawdopodobnie falą 2 nowego impulsu. Formacja młota o szerokim spreadzie i wielkim wolumenie zatrzymała spadki w dniu wczorajszym. Warto zwrócić uwagę, iż walor ten często zatrzymuje się przy ważnych geometriach, a tak właśnie jest również w tym przypadku. Istnieje duże prawdopodobieńśtwo odbicia się ceny w najbliższym czasie i ataku na szczyt fali 1, czyli poziom 31,17 zł. W obecnej chwili najlepszym miejscem na ustawienie zlecenia zabezpieczającego wydaje się być poziom 27,61 zł. 

 

 Grupa Lotos miała w trzecim kwartale tego roku 249,2 mln zł straty netto wobec 230 mln zł straty konsensusu. Rok wcześniej strata wyniosła 35 mln zł. Wynik EBITDA w segmencie produkcji i handlu Grupy Lotos wyniósł w III kw. 2015 roku 9,8 mln zł wobec 206,9 mln zł przed rokiem. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

ATrakcyjny sygnał na wykresie Grupy Lotos, Dębica oraz Vistula przed spadkami!