Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Live Trading Day - profesjonaliści na żywym rynku

© kichigin19 - Fotolia.com

Zapraszamy na spotkanie z Birgerem Schafermaierem, który po raz kolejny rozegra sesje Live Tradingu w Polsce na koncie 1 mln euro. Podobnie jak podczas ostatniego wydarzenia Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zostało partnerem medialnym tego wydarzenia.

 

Podczas ostatniego Live Trading Day w Warszawie, Birger zarobił ponad 20 tys. euro oraz 17 tys. usd handlując eurusd, gbpusd, euroobligacjami, niemieckim Dax oraz S&P 500. Ponad 150 uczestników tego wydarzenia mogło śledzić wszystkie transakcje na żywym rynku.

 

Live Trading Day Birger Schafermaier

 

Birger Schafermaier pokaże kilka ze swoich strategii inwestycyjnych, sposób przygotowania do codziennej sesji, właściwy sposób analizy rynku, zarządzanie wielkością pozycji, skalowanie pozycji stratnych, budowanie pozycji zyskownych oraz autorski sposób zarządzania transakcjami. 

 

Liczba biletów na to wydarzenie jest ograniczona. Spotkanie odbędzie się 14 września w Aiport Hotel Okęcie przy ulicy 17 Stycznia 24. Rejestracja obowiązuje na stronie www.livetradingday.pl.

 

Zarezerwuj miejsce

 

Jeśli jesteś zainteresowany codzienną analizą rynku oraz śledzeniem zagrań Birgera możesz zapisać się na Forex Live Trading Room. Więcej informacji o tym projekcie można znaleźć w tym miejscu.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Live Trading Day - profesjonaliści na żywym rynku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie