Chat with us, powered by LiveChat

XTB partnerem tytularnym Konferencji WallStreet 28

Skomentuj artykuł

Partnerem tytularnym nadchodzącej Konferencji WallStreet 28 zostało XTB. Tegoroczne święto inwestorów indywidualnych odbędzie się 7-9 czerwca w Karpaczu.

 

Doroczne spotkanie inwestorów indywidualnych z przedstawicielami spółek i instytucji rynku kapitałowego wpisało się już na trwałe w kalendarz największych konferencji w Polsce. W tym roku do Karpacza przyjedzie około 1500 uczestników, około 100 prelegentów i tyle samo wystawców. Tegoroczne wydarzenie odbywać będzie się pod szyldem XTB Konferencja WallStreet 28.

 

– XTB Konferencja WallStreet 28 w tym roku zapowiada się rekordowo. Widać ogromne zainteresowanie inwestorów. Mamy hossę na giełdzie i dobry klimat wokół inwestowania. Jednocześnie, mimo rozwoju komunikacji on-line, wciąż istnieje żywa potrzeba do spotkań twarzą w twarz. Efektem tego jest to, że wiele osób chce wziąć udział w największym spotkaniu inwestorów indywidualnych w Polsce – komentuje Jarosław Dominiak, prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

– Rosną nie tylko główne indeksy, ale też liczba inwestujących Polaków. Liderem w pozyskiwaniu nowych inwestorów jest XTB. Tym bardziej jestem zadowolony, że udało nam się nawiązać strategiczną współpracę. Z pewnością pozwoli to przyciągnąć nowych inwestorów na święto inwestowania do Karpacza. Chcemy, aby z każdym rokiem było nas coraz więcej. USA mają doroczne spotkania w Omaha u Warrena Buffetta, my mamy konferencje WallStreet! – dodaje Dominiak.

 

XTB to nie tylko czołowy fintech w Europie, ale także jedna z tych spółek giełdowych, które cieszą się szczególną popularnością wśród inwestorów indywidualnych. Od lat konferencje WallStreet stanowią okazję do bezpośredniego spotkania akcjonariuszy z przedstawicielami spółek notowanych na GPW. Tak też będzie w tym roku, na co pozwolą zarówno kolejne punkty programu (m.in. Targi Twoje Inwestycje, Forum Akcjonariat, wykłady i panele dyskusyjne), jak i rozmowy kuluarowe.

 

Od 2006 r. XTB znajduje się wśród partnerów kolejnych edycji konferencji WallStreet. W tym roku ranga tej współpracy podniesiona została do roli partnera tytularnego.

 

XTB Konferencja WallStreet

 

– Od lat XTB demokratyzuje świat inwestycji. Uruchamiając kolejne produkty, obniżamy próg wejścia dla nowych inwestorów i odczarowujemy rynek kapitałowy jako miejsce przeznaczone jedynie dla ekspertów. Pokazujemy, że aby stać się inwestorem indywidualnym, potrzebne są przede wszystkim chęci do edukacji finansowej oraz uporządkowania swoich finansów – mówi Omar Arnaout, prezes zarządu XTB.

 

– Natomiast jeżeli mówimy o edukacji finansowej, to bezsprzecznie tę można będzie zdobyć podczas XTB Konferencji WallStreet. Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych od lat dba o to, aby poziom wiedzy inwestycyjnej Polaków zwiększał się z roku na rok, a ich wydarzenie jest już stałym punktem spotkań osób inwestujących na rynku kapitałowym. Dlatego cieszę się, że XTB może przyłożyć swoją cegiełkę do tej, legendarnej już, konferencji – dodaje Arnaout.

 

Podobnie jak w poprzednich edycjach, także XTB Konferencja WallStreet to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy i nawiązania kontaktów. To także dobra zabawa i wieczorne imprezy, które w tym roku ubarwią Margaret oraz Teatr Improwizacji Improkracja.

 

XTB Konferencja WallStreet odbędzie się 7-9 czerwca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Informacje o zapisach oraz wciąż uzupełniany program wydarzenia dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl

 

Więcej:

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie