Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kolejne minima BOŚ banku, zielone światło dla Polsatu oraz Gino Rossi!

W przedostatnim odcinku ATrakcyjnych spółek w tym tygodniu prezentujemy analizę wykresów trzech spółek. Dwie z nich wysyłają w stronę inwestorów potencjalne sygnały kupna: Cyfrowy Polsat oraz Gino Rossi. Niestety w odwrotnej sytuacji znajduje się Bank Ochrony Środowiska, gdyż w dniu wczorajszym wyznaczył kolejne historyczne minima. Z powodu urlopu kolejny odcinek Analizy Technicznej Live odbędzie się 17 sierpnia, do tego czasu odcinki ATrakcyjnych spółek w formie pisemnej będą publikowane również podczas pierwszej sesji tygodnia.


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Cyfrowy Polsat

             Poziom docelowy: 26 zł

             Stop loss: 21,98 zł

             Potencjalny zysk:  12%

             Ryzyko: 2,5%

             Zysk/ryzyko:  4,8:1

 

 

 

Akcje Cyfrowego Polsatu znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ostatnich dniach można dostrzec przesłanki wykańczania fali korekcyjnej i rozpoczęcia kolejnej fali impulsu. Spowodowane jest to zatrzymaniem przy istotnym poziomie 22 zł oraz narysowaniem pozytywnych formacji świecowych zarówno na wykresie dziennym jak i tygodniowym. Potencjał wzrostowy początkowo można ustalić na poziomie 26 zł, gdzie znajduje się istotna linia oporu. Jeśli poziom ten zostanie przebity to w średnim terminie mogą pojawić się ataki na historyczne maksima. Zlecenie zabezpieczające może zostać ustawione na poziomie 21,98 zł, bądź pod formacją młota, czyli 21,51 zł.

 

Na początku lipca Zarząd Cyfrowego Polsatu zdecydował o emisji obligacji niezabezpieczonych o wartości do 1 mld zł. Oferta ma zostać przeprowadzona w trybie publicznym, ale bez prospektu emisyjnego.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Kolejne minima BOŚ banku, zielone światło dla Polsatu oraz Gino Rossi!