Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Trzy potencjalne sygnały kupna z początkiem tygodnia na GPW!

Pierwszy odcinek w obecnym tygodniu przynosi trzy potencjalne sygnały kupna. Prezentujemy poniżej analizę techniczną Alior Banku, Eko Export oraz spółki Wawel. Z powodu urlopu kolejny odcinek Analizy Technicznej Live odbędzie się 17 sierpnia, do tego czasu odcinki ATrakcyjnych spółek w formie pisemnej będą publikowane również podczas pierwszej sesji tygodnia.


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Alior Bank

             Poziom docelowy: 100 zł

             Stop loss: 80,90 zł

             Potencjalny zysk: 15,4%

             Ryzyko: 6%

             Zysk/ryzyko:  2,6:1

 

 

Akcje Alior Banku znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie dziennym można dostrzec narysowaną już falę 1 i formującą się falę 2. Miejsce zatrzymania się formacji młota w dołku fali 2  to istotne miejsce geometryczne. Obecnie rynek powrócił w obszary cenowe formacji świecowej rysując kolejną formację - objęcie hossy. Możliwe są wzrosty do poziomu przynajmniej szczytu fali 1 - 100 zł. Zlecenie stop loss może zostać ustawione pod formacją młota - 80,90 zł, bądź bardziej wąsko, czyli pod objęciem hossy - 83,10 zł. 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Trzy potencjalne sygnały kupna z początkiem tygodnia na GPW!