Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Grupa Kęty i AB z potencjałem wzrostowym równym prawie 10%!

Pomimo delikatnych spadków na WIG20 w pierwszym odcinku ATrakcyjnych spółek w tym  tygodniu prezentujemyy Państwu dwa potencjalne sygnały kupna. Podczas dzisiejszej sesji warto zwrócić szczególną uwagę na Grupę Kęty oraz AB SA.


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Grupa Kęty

             Poziom docelowy: 335,35 zł

             Stop loss: 297,80 zł

             Potencjalny zysk: 9,2%

             Ryzyko: 3%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

Notowania akcji Grupy Kęty znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy dostrzec, iż kolejny raz nastąpiło delikatne odreagowanie, po którym powinien nastąpić kolejny ruch w górę. Prawdopodobieństwo zakończenia korekty podwyższa formacja objęcia hossy, która w dniu dzisiejszym została potwierdzona przez świece otwierającą się powyżej ceny wczorajszego zamknięcia. W takiej sytuacji można przewidywać wzrosty minimalnie do 335,35 zł, zlecenie stop loss może zostać ustawione na poziomie 297,80 zł (zysk/ryzyko 3:1), bądź pod formacją świecową- 295,20 zł.

 

W ostatnim czasie Aluprof - spółka należąca do Grupy Kęty, powołała spółkę kapitałową w Belgii, w celu rozwoju sprzedaży w krajach Beneluksu i Północnej Francji, podały Kęty.

"Celem nowo powstałej spółki jest rozwinięcie sprzedaży systemów roletowych i aluminiowych w krajach Beneluksu i Północnej Francji zgodnie ze strategią rozwoju grupy kapitałowej Grupy Kęty  na lata 2015-2020, zakładającej dynamiczny rozwój sprzedaży na rynkach europejskich" - czytamy w komunikacie.

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Grupa Kęty i AB z potencjałem wzrostowym równym prawie 10%!