Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Rozpędzony Arctic i czerwona flaga na Cormay!

Analiza techniczna live odbędzie się w piątek 06.03 o 14:00!

Na żywo omówimy zgłaszane spółki. Chcesz być pewny, że przeanalizujemy Twoje spółki? Wpisz je w komentarzu.

 

Weź udział

 

Sygnał pozytywny:

 

1. Arctic

Poziom docelowy: 5,50 zł w średnim terminie

Stop loss: 3,89

Potencjalny zysk: 28,5%

Stosunek zysk/ryzyko:  3:1

 

 

 

Na wykresie spółki Arctic mamy do czynienia z rysowaniem fali 4 wewnątrz fali 3 wyższego rzędu. Notowania spółki zatrzymały się w tzw. klastrze geometrycznym. Potwierdzeniem zakończenia spadków i początku wewnętrznej fali 5 jest formacja młota powstała w dołku. Wszystko wskazuje na to, iż młot poparty będzie wysokim wolumenem.  Powyższe oznaki składają się na silny sygnał kupna. Zlecenie stop-loss ustawione być powinno na poziomie 3,89 zł. Poziom docelowy fali 5 to minimum 5,50 zł. Pierwszy opór pojawić się może przy poziomie 5,20 zł.

 

Arctic Paper S.A jest drugim co do wielkości  europejskim producentem objętościowego papieru książkowego oraz jednym z wiodących producentów graficznego papieru wysokogatunkowego w Europie. W 2012 r. znalazł się na 82. miejscu na liście TOP 100 prestiżowego w branży papierniczej magazynu Pulp&Paper International (PPI).

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Rozpędzony Arctic i czerwona flaga na Cormay!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie