Chat with us, powered by LiveChat

Przegląd ATrakcyjnych Spółek z całego tygodnia

Skomentuj artykuł

Rajd Św. Mikołaja, choć spóźniony, zawitał na polski parkiet w bieżącym tygodniu. Na wykresach wielu spółek pojawiły się lukratywne sygnały kupna, które zaprezentowaliśmy w naszym biuletynie. Poniżej można odnaleźć skrót każdego odcinka oraz wynik, jakie "nasze" spółki osiągnęły po zakończeniu piątkowej sesji.


Poniedziałek, 14.12.2015

Pierwsza sesja bieżącego tygodnia przyniosła ze sobą dwa potencjalne sygnały inwestycyjne. Na tygodniowym wykresie spółki Sonel pojawiła się formacja młota. Od tamtego momentu kurs akcji wzrósł już o prawie 6%. Drugim "bohaterem" odcinka była spółka Tauron.

 

Wtorek, 15.12.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia zaprezentowaliśmy wykresy trzech spółek. Były to kolejne trzy prawdopodobne sygnały kupna, pojawiły się one na walorach: Orzeł BiałyCormay oraz Trakcja. Na zakończenie piątkowej sesji kurs akcji zmienił się od momentu opublikowania o kolejno: -1,5%, 2,3% oraz 9,5%.

 

Środa, 16.12.2015

Wraz ze środowym porankiem w odcinku ATrakcyjnych Spółek pojawiła się analiza spółek Milkiland oraz Pelion. Po obu sygnałach nastąpiły na wykresach wzrosty- akcje Milkilandu wzrosły o 2%, a spółki Pelion o aż 20%!

 

 Czwartek, 17.12.2015

Kolejne, ostatnie już w tym tygodniu potencjalne sygnały dostrzegliśmy na wykresach spółek Duon oraz Arctic. Na pierwszym walorze pojawiła się formacja objęcia hossy, a na wykresie Arctic można było zaobserwować sygnały świadczące o pojawiającej się podaży.


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie