Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Specjalistyczne szkolenie dot. wykorzystania opcji w zarządzaniu portfelem - 100 zł zniżki dla SII

 

 

W dniach 18-19 maja br. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się specjalistyczne szkolenie z wykorzystania opcji w zarządzaniu portfelem inwestycyjnym. Na zaproszenie Giełdy, dla polskich inwestorów, o tajnikach inwestowania w opcje giełdowe opowie Pan Kevin Baldwin przedstawiciel The Institute For Financial Market (IFM: www.theifm.org) organizacji non profit z siedzibą w Waszyngtonie, która zajmuje się m.in. edukacją inwestorów z zakresu wykorzystania kontraktów terminowych oraz opcji.

 

Pan Kevin Baldwin od 20 lat prowadzi aktywność w obszarze edukacji. Szkolił m.in. klientów giełd Eurex oraz CME Group, a także instytucji nadzorujących rynki oraz największych instytucji finansowych na świecie. Zanim rozpoczął działalność edukacyjną handlował opcjami na parkiecie giełdy Chicago Board of Trade (CBOT).

 

Szkolenie stanowi wyjątkową okazją poznania sekretów inwestowania w opcje. Będzie to pierwsze tego typu szkolenie w Polsce oraz okazja spotkania światowej sławy szkoleniowca/praktyka na rynku opcji.

 

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

  • 100 zł zniżki - koszt szkolenia dla Członków SII to 500 zł netto

 

Jak skorzystać ze zniżki?

 

Aby uzyskać zniżkę, należy w formularzu zgłoszeniowym w rubryce "Firma" wpisać: Członek SII. Po weryfikacji danych zniżka zostanie przyznana.

 

Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.gpw.pl/wydarzenia.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Specjalistyczne szkolenie dot. wykorzystania opcji w zarządzaniu portfelem - 100 zł zniżki dla SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie