Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kolejna zniżka dla Członków SII - Dziennik Gazeta Prawna

Dla Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przygotowaliśmy wraz z wydawcą e-wydania Dziennika Gazety Prawnej zniżkę na zakup prenumeraty.

 

W elektronicznym wydaniu „Dziennika Gazety Prawnej” codziennie znajdziesz to, co naprawdę ważne dla Ciebie i Twojej firmy.

„Dziennik Gazeta Prawna” to wiarygodne i użyteczne źródło niezbędnych informacji gospodarczych i prawnych. Codzienne publikacje zawierają kompleksowe analizy, komentarze i porady ekspertów. Znajdziesz tam artykuły o podatkach, pracy, prawie gospodarczym i biznesie oraz komplet aktualnych informacji wraz z wnioskami, prognozami i przejrzystymi interpretacjami. Każde z opisywanych zagadnień jest szczegółowo objaśniane.

W ramach prenumeraty otrzymujesz także dostęp do internetowego archiwum „Dziennika Gazety Prawnej” zawierającego wszystkie artykuły, które ukazały się w „Dzienniku Gazecie Prawnej” od 2002 r. wraz z praktyczną wyszukiwarką – to już ponad 2 000 wydań. Dzięki prenumeracie masz możliwość korzystania ze wskaźników i stawek, które aktualizujemy na bieżąco.

 

Zniżka dla członków SII na zakup prenumeraty e-wydania "Dziennika Gazety Prawnej":

  • 30% zniżki za złożenie zamówienia do 8 maja 2012 roku,
  • 15% zniżki za złożenie zamówienia od 9 maja do 31 maja 2012 roku.

 

Informacje jak skorzystać ze zniżki zostały zamieszczone poniżej.

Pełna treść artykułu dostępna za darmo wyłącznie dla członków SII po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Kolejna zniżka dla Członków SII - Dziennik Gazeta Prawna
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie