Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

VI Ogólnopolskie Forum Zarządów Spółek Giełdowych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych i Biuro Informacji Kapitałowych serdecznie zapraszają na VI Ogólnopolskie Forum Zarządów Spółek Giełdowych, które odbędzie się 29-30 marca 2012 r. we Wrocławiu.
 
To wydarzenie jest wyjątkową okazją do bezpośredniej debaty w gronie osób tworzących rynek kapitałowy w Polsce, przedstawicieli Rządu RP, reprezentantów Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz zarządów spółek giełdowych, a także ekspertów rynku z kraju i zagranicy.
Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych jest Partnerem Merytorycznym konferencji, a Jarosław Dominiak – Prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych wystąpi w pierwszym dniu Forum w panelu dyskusyjnym:  „Znaczenie komunikacji spółek giełdowych z inwestorami i instytucjami rynku kapitałowego w czasie kryzysu. Wpływ jakości przekazywanych informacji na wycenę spółki giełdowej. Oczekiwania uczestników rynku”.
Forum jest miejscem dyskusji nad najważniejszymi aspektami funkcjonowania rynku kapitałowego oraz spółek giełdowych.


Zagadnienia poruszane na VI Ogólnopolskim Forum Zarządów Spółek Giełdowych dotyczyć będą ponadto:

 

  • wpływu Unii Europejskiej oraz wydarzeń w jej krajach członkowskich na gospodarkę krajową oraz polski rynek kapitałowy,
  • bezpieczeństwa sektora bankowego oraz jego roli w finansowaniu działalności i rozwoju spółek w czasach kryzysu,
  • możliwości budowania wartości spółki giełdowej w czasach kryzysu.


Kolejną, szóstą już edycję Forum Zarządów adresujemy ponadto do studentów i kadry naukowej wyższych uczelni ekonomicznych w Polsce w ramach nowej inicjatywy: FORUM MŁODYCH IDEI. W ten sposób pragniemy zachęcić uczestników VI Forum Zarządów, reprezentujących świat biznesu oraz rynków finansowych do debaty ze studentami oraz kadrą naukową najlepszych wyższych uczelni nad kluczowymi aspektami funkcjonowania polskiej gospodarki.


Więcej szczegółów na temat Forum oraz informacja o sposobie rejestracji znajduje się na stronie organizatora: www.forumzarzadow.pl.


Serdecznie zapraszamy do Wrocławia!

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży wzrosły rok do roku o 24,6%, a wynik operacyjny o 45,9%.

Zobacz więcej

VI Ogólnopolskie Forum Zarządów Spółek Giełdowych