Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Spotkanie z Zarządem Spółki LUG SA

W dniu 12 listopada br. (poniedziałek) o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie z Zarządem Spółki LUG SA. Tematem spotkania będzie prezentacja LUG SA w związku z zakończeniem subskrypcji na akcje spółki oraz debiutem na rynku NewConnect.

 

Po zakończeniu prezentacji odbędzie się wykład Dyrektora ds. Analiz SII – Piotra Cieślaka poświęcony podstawom analizy fundamentalnej „Fundamenty podstawą dobrej inwestycji”

 

Spotkanie i wykład odbędą się w Zajeździe Pocztowym w Zielonej Górze,

ul. Jedności 78-80. Początek o godz. 16:00.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Trwa ładowanie obrazka....

 

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie