Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Studia podyplomowe Manager CSR - 10% zniżki dla członków SII

Studia podyplomowe

 

Manager CSR

kreator odpowiedzialnego i opłacalnego biznesu

 

 

 

 

Chciałbyś zdobyć i  uzupełnić wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) – szczególnie gorącego tematu w krajach UE? Masz problem z użyciem instrumentów „miękkich” w odpowiedzialnym i zrównoważonym zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz z osiąganiem przewagi konkurencyjnej na rynku? Pragniesz nabyć i udoskonalić swoje kompetencje w zarządzaniu konfliktem, mediacji i przeciwdziałania manipulacjom?

 

Twoją receptą na sukces jest udział w Studiach podyplomowych „Manager CSR – kreator odpowiedzialnego i opłacalnego biznesu”. Tylko z nami poznasz innowacyjną metodę „6x3” – najbardziej pożądane i efektywne narzędzie strategicznego podejścia do CSR ostatnich lat.

 

Pełna informacja o studiach jest dostępna stronie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

 

Oferta dla członków SII:

 

10% zniżki na czesne

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Studia podyplomowe Manager CSR  - 10% zniżki dla członków SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie