Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Już 6 października debiut spółki Partex S.A. na rynku New Connect!

 

 

6 października 2010 r.

– Debiut Spółki !

 

 


Szanowni Państwo,

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na interesujący projekt inwestycyjny związany  z podwyższeniem kapitału w spółce Partex S.A. i debiutem na rynku  NewConnect, który będzie miał miejsce 6 października b.r. o godz. 11:25 w sali NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Wszystkich zainteresowanych, którzy nie mogę osobiście uczestniczyć ww. wydarzeniu zapraszamy do obejrzenia transmisji z debiutu pod adresem http://www.listwy.com/debiut.html.  

Spółka Akcyjna Partex z siedzibą w Warszawie powstała w 2010 r., ale historia spółki sięga 2002 roku, kiedy działalność była prowadzona w formie spółki z ograniczona odpowiedzialnością pod tą samą nazwa.

Partex S.A. jest dystrybutorem hurtowym materiałów wykończeniowych, takich jak listwy przypodłogowe, boazeria ścienna, parapety, deski i panele podłogowe, podkłady pod panele oraz wiele innych akcesoriów budowlanych. Spółka ma w swojej ofercie produkty wielu międzynarodowych i polskich marek, m.in.: VOX INDUSTRIES S.A - PROFILE (producent listew przypodłogowych oraz okładzin ściennych PCV), DOELLKEN (producent najbardziej popularnych listew przypodłogowych z paskiem), MULTI-FORM (największy dealer firmy KRONOPOL, dystrybutor firm CLASSEN, KRONOORIGINAL, EGGER i VOX INDUSTRIES S.A – PROFILE), EGGER (producent paneli laminowanych klasy Premium), MARKOS (producent krzyżyków do glazury z PVC, maskownic i drzwiczek rewizyjnych), CLASSEN (producent paneli laminowanych oraz stolarki drzwiowej) oraz NOVART (producent boazerii ściennej PVC).

Partex S.A. zajmuje się również produkcją profili aluminiowych i mosiężnych do glazury, gresu, wykładzin i progów. Produkcja własna profili do glazury i do gresu oraz profili schodowych obejmuje produkcję 20 wzorów, natomiast w przypadku profili progowych, schodowych i do wykładzin anodowanych na złoto i srebro Spółka jest właścicielem 30 matryc. Przychody generowane ze sprzedaży produktów własnych stanowią ok. 20 proc. łącznych przychodów ze sprzedaży.

Partex S.A. z emisji prywatnej akcji serii B pozyskała prawie 1,5 mln zł. Spółka sprzedała w ofercie łącznie 2.488.073 walorów, po cenie 0,60 zł za każdą akcję. Pozyskane środki planuje przeznaczyć na rozwój organiczny poprzez zakup nowych, specjalistycznych maszyn, które pozwolą na zwiększenie ilości produkowanych profili, zakup lub budowę magazynu przeznaczonego na składowanie towarów handlowych, a także szkolenia i rozbudowę sieci przedstawicieli handlowych, co docelowo pozwoli na rozszerzenie oferty handlowej poprzez wprowadzenie nowych produktów oraz rozbudowę kanału dystrybucji na terenie północnej, południowej i zachodniej Polski pozwalającą na pozyskanie nowych klientów, co w efekcie końcowym przełoży się na wzrost generowanych przychodów i stabilny wzrost skali prowadzonej działalności.

Z poważaniem

Paweł Pajka           Artur Woźniak
Prezes Zarządu        Członek Zarządu

 

 

Pliki:

Partex-material_informacyjny.pdf

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Już 6 października debiut spółki Partex S.A. na rynku New Connect!