Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

APS S.A. i DENCO LOGIC S.A. w drodze na NewConnect

APS S.A. jest podmiotem świadczącym kompleksowe usługi z zakresu automatyki przemysłowej, przy czym Spółka zaliczana jest do grupy najbardziej prężnych przedsiębiorstw w rejonie Polski północno - wschodniej. Inwestorzy mają będą mieli możliwość bliższego poznania Spółki oraz jej działalności, poprzez obecność APS S.A. na IPO Day, który odbędzie się 18 września 2008 r.


DENCO LOGIC S.A. jest przedsięwzięciem, które powstało w oparciu o patentowany wynalazek – SLIDEPAD. SLIDEPAD to nowatorskie urządzenie wskazujące, które stanowić będzie bezpośrednią konkurencję dla innych tego typu urządzeń, jak np. mysz komputerowa, czy też, stosowany w laptopach, touchpad. Spółka planuje zarządzać prawami do wynalazku SLIDEPAD. Dnia 18 września 2008 r., również DENCO LOGIC S.A. zaprezentuje się na IPO Day.

 

Autoryzowanym Doradcą obu Spółek jest Morison Finansista Corporate Finance sp. z o.o.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych: www.dencologic.com oraz www.aps.pl

 jak również na stronie Autoryzowanego Doradcy: www.morison.pl

 

Więcej informacji na temat subskrypcji prywatnej udziela:

 

Łukasz Chabros

tel. 0-61 65-44-152

lukasz.chabros@finansista.pl 


 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie