Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

PKN Orlen przed korektą, ważna sesja ING!

Przed dzisiejszym webinarem publikujemy analizę wykresów kolejnych dwóch spółek - PKN Orlen oraz ING Bank Śląski. Zapraszamy na godzinne spotkanie z analizą techniczną, które poprowadzi Łukasz Nowak już o godzinie 14. 

 

 Pełny odcinek dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

       1. PKN Orlen

 

 

Na wykresie spółki PKN Orlen zaznaczyliśmy czerwonym kolorem negatywną formację świecową, którą jest formacja objęcia bessy. Jeśli formacja ta pojawia się na szczycie dynamicznych wzrostów, to najczęściej zapowiada korektę ceny. Może tak być również w tym przypadku, dlatego warto zastanowić się nad przestawieniem zlecenia zabezpieczającego w celu ochrony wcześniej wypracowanego zysku. Warto również odnotować, iż w dłuższym interwale czasowym walor ten powinien zyskiwać. 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

Pełna analiza oraz zapisy na czwartkowy webinar wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

PKN Orlen przed korektą, ważna sesja ING!