Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Enea i Wawel kończą konsolidację. Czy szykują się mocne wzrosty?

 

Podczas środowej sesji publikujemy wykresy dwóch spółek, których kursy mogą w najbliższych dniach doznać znacznej obniżki. Walorami dnia zostały: Enea oraz Wawel. Jednocześnie chcielibyśmy serdecznie zaprosić na jutrzejszy webinar, na który zapisać można się poniżej po wcześniejszym zalogowaniu w serwisie.

 

 Pełny odcinek dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


           

Sygnały pozytywne:

 

             1. Enea

        

 

Na tygodniowym wykresie spółki Enea widoczne jest zakończenie ruchu spadkowego w postaci 5 fal. Rynek po wykończeniu struktury rozpoczął klasyczne w tym wypadku rysowanie fali impulsu i korektę w postaci fali nr. 2 wg. teorgii fal Elliota. Malejący wolumen podczas korekty pokazuje, że spółka w najbliższym czasie ma spory potencjał wzrostowy i może go wykorzystać.

 

 

 

 Wykres dzienny pokazuje formację pro wzrostową w dołku fali 2 przy jednoczesnym wzroście wolumenu co sugeruje kierunek północny i przyszłe wzrosty. Enea po długim okresie spadków, ma szanse na odbicie i wzrost wartości w kierunku poziomu 12,5 zł.

 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza oraz zapisy na czwartkowy webinar wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Enea i Wawel kończą konsolidację. Czy szykują się mocne wzrosty?
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie