Chat with us, powered by LiveChat

Dwa sygnały kupna podczas zielonej sesji na GPW!

Skomentuj artykuł

Środowa sesja pozytywnie zaskakuje od samego rana, gdyż nasz rodzimy indeks WIG20 powrócił powyżej poziomu 1800 punktów - mamy nadzieję, iż stan ten utrzyma się do zakończenia dzisiejszego dnia. Przygotowaliśmy poniżej analizę wykresów dwóch spółek, a są nimi: Milkiland oraz Pelion.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Milkiland

             Poziom docelowy: 1,74 zł

             Stop loss: 1,34 zł

             Potencjalny zysk: 17%

             Ryzyko: 9%

             Zysk/ryzyko: 2:1

 

 

 

Akcje spółki Milkiland znajdują się w długoterminowym trendzie spadkowym, od końcówki sierpnia jednak na wykresie pojawiły się wzrosty. Po przebiciu się przez poziom 2,20 zł kurs akcji wpadł w ruch korekcyjny, aby zatrzymać się przy ważnym wsparciu formacją młota na zwiększonym wolumenie. Istnieje prawdopodobieństwo, iż walor ten w najbliższym czasie wzrośnie. Istotnym oporem jest poziom 1,74 zł, lecz jeśli zostanie on wybity, to możemy spodziewać się ataku w średnim terminie na poziom 2,20 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją młota, czyli na poziomie 1,34 zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie