Chat with us, powered by LiveChat

Spotkanie zarządu GPW z inwestorami indywidualnymi [WallStreet 27]

Skomentuj artykuł

Zapraszamy do obejrzenia zapisu spotkania przedstawicieli zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie z inwestorami indywidualnymi biorącymi udział w konferencji WallStreet 27.

 

W spotkaniu z inwestorami udział wzięli:

  • dr Marek Dietl, prezes zarządu GPW
  • Izabela Olszewska, członek zarządu GPW

 

Spotkanie poprowadził Piotr Cieślak ze Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Spotkanie odbyło się dzień po tym, jak GPW zaprezentowała nową strategię na lata 2023-2027.

 

 

Zobacz nagrania z WallStreet 27, które opublikowaliśmy do tej pory:

 

Nagrania z WallStreet 27

W kolejnych dniach na sii.org.pl oraz na naszym kanale na YouTube zamieszczać będziemy wybrane nagrania z WallStreet 27. Program konferencji, w którym sprawdzić można o czym była mowa na WallStreet 27, wciąż dostępny jest na stronie www.wallstreet.org.pl.

 

Obecnie nie dysponujemy wszystkimi nagraniami – przygotowanie nagranego materiału jeszcze trwa. Gdy będziemy już dysponować kompletem nagrań, wówczas będzie je można obejrzeć na platformie edu.sii.org.pl.

 

Darmowy dostęp do nagrań uzyskają osoby, które uczestniczyły w konferencji WallStreet 27 i wypełnią ankietę dla uczestników. Członkowie SII, którzy nie skorzystają z promocji oraz nie byli na WallStreet 27, będą mogli kupić dostęp do nagrań za: 49 zł (członkowie ze składką rozszerzoną) lub 99 zł (członkowie ze składką podstawową). Dla pozostałych osób cena za nagrania z WallStreet 27 wynosić będzie 197 zł.

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie