Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Trójkąt symetryczny na LPP

Skomentuj artykuł
Źródło: pressroom.reserved.com

Analityk techniczny SII, Janusz Grabowski przygotował na dziś zestawienie z analizą 5 ciekawych wykresów spółek notowanych na GPW, w tym: LPP, Shoper, KRKA, XTPL, a także Auto Partner.

Shoper

Podczas spadkowych sesji na większości spółek warto wyróżnić notowania spółki Shoper, które znajduję się obecnie w trendzie spadkowym, jednak niedawno wyrysowała się formacja podwójnego dna, która ma szansę się potwierdzić. Dołkiem okazały się okolice wsparcia 29,30 zł. To to wsparcie teraz będzie kluczowe w przypadku wystąpienia negacji aktualnego wzrostu. Jednak na wykresie zdaje się panować popyt. Kupującym udało się wybić średnią MA50 góra, co gdyby się potwierdziło kolejną świecą wzrostową, dałoby pozytywny sygnał na tej średniej kroczącej. Byki zatem mogą spoglądać w okolice oporu jaki stanowi poziom 41,15 zł. Jeśli okazałoby się, że wybicie byłoby jeszcze mocniejsze, to kolejny poziom z jakim popyt może mieć problemy to 43,15 zł. Dopóki podwójne dno nie zostało zanegowane scenariusz na notowaniach spółki Shoper wydaje się być pozytywny.

 

Shoper – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

   

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie