Chat with us, powered by LiveChat

Rekordowe inwestycje i dywidenda. Na co jeszcze mogą liczyć inwestorzy Grupy Amica?

Temat czatu: Rekordowe inwestycje i dywidenda. Na co jeszcze mogą liczyć inwestorzy Grupy Amica?

Data: piątek, 18 czerwca, godz. 12:00

 

 

Amica

 

Przypomnienie: Dodaj ten czat do swojego kalendarza

 

Na pytania inwestorów odpowie:

 

Michał Rakowski, CFO Grupy Amica

Michał Rakowski
CFO Grupy Amica

Członek zarządu ds. finansowych i zasobów ludzkich w Grupie Amica od 2019 roku. Wcześniej pełnił funkcję głównego księgowego i prokurenta. W latach 2010-2017 zasiadał w zarządzie spółki Amica Handel i Marketing. Od 2008 roku członek Komisji Rewizyjnej Fundacji Amicis. Z Grupą Amica związany od blisko 20 lat. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

AMICA:

Amica to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego i jedna z najbardziej uznanych polskich firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W swojej ofercie posiada pełną gamę urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się użytecznością, jakością, wyglądem i innowacyjnością.


Około 75% skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży produktów i towarów Grupa uzyskuje dzięki aktywności na około 70 rynkach zagranicznych.


Amica jest laureatem wielu prestiżowych nagród, zarówno polskich, jak i międzynarodowych, m.in. Red Dot Design Award: Best of the Best. Wśród portfolio marek Grupy Amica znajdują się także zagraniczne marki Gram, Hansa, CDA oraz Fagor.

  

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie