Chat with us, powered by LiveChat

3 nowe spółki w Technicznym Portfelu SII

Skomentuj artykuł
© siraanamwong - Fotolia.com

Paniczną wyprzedaż podczas wtorkowej sesji postanowiliśmy wykorzystać głównie do zakupów w Technicznym Portfelu SII. Portfel zasiliły 3 nowe inwestycje. Niestety musieliśmy również zamknąć dwie inwestycje na stracie.

 

W piątek notowania amerykańskiego indeksu S&P 500 zanurkowały o 2,1%, a w poniedziałek przecena była kontynuowana i przybrała na sile – indeks zniżkował o kolejne 4,1%. Fala wyprzedaży w Stanach nie ominęła polskiej giełdy. We wtorek indeks WIG otworzył się 2,3% luką spadkową, a sesję zakończył 3,4% pod kreską. Przecenę postanowiliśmy wykorzystać do inwestycji.

 


 

Partner strategiczny

 

 

Członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych mogą skorzystać ze specjalnej oferty domu maklerskiego Noble Securities, między innymi z prowizji 0,18% na zakup akcji.

 

Więcej informacji o promocji


 

Komentarz do zawartych transakcji dostępny jest dla członków SII i klientów domu maklerskiego Noble Securities.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie