Chat with us, powered by LiveChat

Dzień Inwestora w PCC

Skomentuj artykuł
© artemegorov - Fotolia.com

PCC Rokita, wraz ze spółką siostrą - PCC EXOL, już po raz piąty zaprasza Inwestorów na spotkanie z zarządzającymi na terenie parku przemysłowego w Brzegu Dolnym.

 

Zdaniem Inwestorów, bezpośredni kontakt z przedstawicielami spółki giełdowej to najlepszy sposób na osobiste zdobycie wiedzy o tym, co ważne. W dniu 7 października br. Inwestorzy będą mieli okazję przekonać się osobiście o tym, jak osoby zaangażowane na co dzień w działalność spółek, rozwijają je i budują ich wartość. Dzięki zaplanowanej na ten dzień wycieczce po parku przemysłowym, goście będą mieli możliwość zapoznać się z postępem prowadzonych inwestycji.

 

Wszystkich chętnych, którzy będą mieli sposobność przybyć do Brzegu Dolnego, zachęcamy do rejestrowania się poprzez formularz na stronie internetowej.


Spółka PCC Rokita od 2011 roku jest obecna na rynku Catalyst ze swoimi obligacjami. Tylko w 2017 roku spółka z powodzeniem uplasowała obligacje o wartości 50 mln zł. Wartość wykupionych dotąd obligacji to kwota 110 mln zł.


Natomiast PCC EXOL zadebiutowała na rynku Catalyst w ubiegłym roku i uplasowała dotąd 2 serie obligacji na łączną kwotę 45 mln zł.

 

Akcje obu spółek są notowane na GPW.

 

Weź udział

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie