Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – PCC Rokita z luką wzrostową po wynikach

Skomentuj artykuł
© Aleksandr Matveev - stock.adobe.com

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: PCC Rokita, PCC Exol, Huuuge Games, TIM, a także Mbank.

TIM

Bardzo duży optymizm pojawił się na notowaniach spółki TIM. Kurs wybił z impetem opór okolic 36,20 zł i tym samym strefa ta będzie stanowiła teraz istotne wsparcie. W obliczu tego wybicia rozpoczyna się gra o osiągnięcie w średnim terminie poziomu ATH na kursie spółki, czyli 40,65 zł. Wybicie dałoby szansę na kontynuację trendu wzrostowego w jakim porusza się spółka w długim terminie. Niedawno doszło do przecięcia się linii MACD i Signal na oscylatorze MACD, w formie uznawanej za sprzyjającą popytowi. Dodatkowo kurs wspiera od dołu średnia MA50. Wsparcia należy oczekiwać w okolicach 36,20 zł.

 

TIM – analiza wykresu, interwał dzienny

TIM – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie