Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Tauron nadal poszukuje dna, Sonel przed atakiem na szczyt!

W poniedziałkowym odcinku ATrakcyjnych Spółek prezentujemy wykresy dwóch walorów. Pierwszym z nich jest spółka Sonel, na której wykresie tygodniowym pojawiła się formacja młota. Drugim natomiast Tauron, na którego wykresie podczas piątkowej sesji uformował się sygnał potwierdzający spadki.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. Sonel

             Poziom docelowy: 14,46 zł

             Stop loss: 11,21 zł

             Potencjalny zysk: 19%

             Ryzyko: 6.5%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Akcje spółki Sonel znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie tygodniowym zaznaczyliśmy na zielony kolor formację młota, która pojawiła się w prawdopodobnym dołku korekty. Co więcej, ten potencjalny sygnał kupna zatrzymał się przy dwóch geometriach 38,2% i 61,8% mierzonych z dołków różnych fal impulsu. Patrząc przez pryzmat metodologii VSA zadowala również fakt, iż dojście do młotka odbyło się na wolumenie korekcyjnym. Potencjał docelowy można ocenić na 14,46 zł, a zlecenie zabezpieczające można ustawić na poziomie 11,21 zł.

 

Sonel S.A. jest polskim producentem wysokiej jakości przyrządów pomiarowych dla elektroenergetyki i telekomunikacji.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Tauron nadal poszukuje dna, Sonel przed atakiem na szczyt!