Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

3 sygnały kupna! AB PL, Astarta oraz MDG kandydatami do wzrostów!

W tym tygodniu nie można narzekać na brak sygnałów inwestycyjnych płynących z sytuacji technicznej spółek na GPW. Pomimo wakacji dzieje się wiele, ale Państwo nie muszą śledzić wszystkich spółek, gdyż codziennie robimy to za Państwa. W dniu dzisiejszym prezentujemy kolejne trzy sygnały kupna, a są nimi spółki AB, Astarta oraz  MedicalgorithmicsJednocześnie przypominamy o  piątkowym, specjalnym odcinku Analizy live!


 

Wydanie specjalne analizy technicznej live odbędzie się w piątek 28.08 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

             1. AB

             Poziom docelowy: 44,81 zł

             Stop loss: 34,89 zł

             Potencjalny zysk: 19%

             Ryzyko: 7%

             Zysk/ryzyko:  2,8:1

 

 

Akcje spółki AB znajdują się w trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy dostrzec, iż po narysowaniu pięciu fal wzrostowych oraz korekty prostej ABC notowania zatrzymały się przy geometrii 61,8% mierzonej od dołka fali 2. Przyglądając się teraz świecom widać, iż po narysowaniu długiej czarnej świecy rynek na drugi dzień odpowiedział świecą wzrostową na wolumenie, który był niespotykany od dawna. Dzisiejsza sesja otworzyła się luką cenową, która w takiej sytuacji może być luką startu. Zasięg docelowy to przynajmniej wybicie szczytu fali 5, czyli poziom 44,81 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić  w okolicach 34,89 zł. Należy jednak mieć na uwadze, iż jest to stosunkowo odległy stop loss, dlatego trzeba będzie go przesunąć, na przykład pod świecę wybijającą w momencie przebicia się ceny ponad czarną świecę. 

 

Grupa AB do końca 2015 roku przeniesie sie do nowego centrum w Magnicach. Umożliwi to Grupie między innymi wejście na nowy poziom obrotów, sprostanie nowym wymogom i rozwoj e-commerce. Z wywiadem z Prezesem Zarządu, Andrzejem Przybyło, można zapoznać się w tym miejscu.

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

3 sygnały kupna! AB PL, Astarta oraz MDG kandydatami do wzrostów!